MENU

Efortuna. Wygraj więcej w Fortuna!

Informacje o bukmacherze Fortuna

Bukmacher naziemny (a w zasadzie bukmacher legalny, bo to już nie jest tylko bukmacher naziemny) Fortuna działa na naszym rynku od 1996 roku. To bardzo dużo lat doświadczenia. Większość doświadczonych graczy pamięta go zapewne pod nazwą 'Profesjonał', która to została zmieniona w 2007 roku. Fortuna dość prężnie rozwija się na polskim rynku, dochodząc tym samym pod koniec 2017 roku do ponad 500 kolektur naziemnych.

Podobnie jak reszta bukmacherów naziemnych, Fortuna rozpoczęła już swoją działalność w internecie i oferuje promocje dla Polaków. Gra w Fortuna jest w pełni bezpieczna i profesjonalna!

Zapraszamy do przeczytania recenzji Fortuna.

Oferta zakładów Fortuna

Oferta jaką Fortuna oddaje do użytku nie różni się znacząco od reszty bukmacherów naziemnych. Znajdziemy tam oczywiście zakłady na piłkę nożną, hokej, siatkówkę, koszykówkę, sporty motorowe, piłkę ręczną, a nawet wiele sportów niszowych. Jest to bardzo dobra i szeroka oferta.

Niższe ligi także można stawiać w Fortuna (zarówno w Internecie, jak i w lokalu). Nie ma tutaj problemu z zagraniem piątej ligi angielskiej, czwartej ligi szkockiej, czy niższych lig tureckich.

Oczywiście czym niższa liga, tym mniej zakładów pobocznych, ale generalnie zakłady poboczne w Fortuna także są bardzo dobre. Na najpopularniejsze wydarzenia ich liczba dochodzi do stu! To robi wrażenie!

Fortuna oferuje jedne z lepszych kursów. Oczywiście trzeba od nich odliczyć podatek, ale i tak gra u bukmachera fortuna jest bardzo opłacalna. Pamiętajcie też, że obecnie w Polsce każdy bukmacher musi potrącać podatek, a więc kursy Fortuna naprawdę są duże.

Jak przystało na profesjonalnego bukmachera internetowego, Fortuna oferuje zakłady na żywo dla swoich klientów. Są one szybkie, sprawne, łatwe w obsłudze i bogate w swojej ofercie. Dodatkowo Fortuna to sporo zakładów pobocznych na grę live.

Jedną z ciekawszych funkcji na stronie Fortuna jest aplikacja e-kupon, umożliwiająca użytkownikowi stworzenie wirtualnego kuponu, którego kod może nam później posłużyć w kolekturze jako wzór zakładu. Można tam również sprawdzać wyniki spotkań i oczywiście sprawdzić jaka jest aktualna oferta Fortuna.

U bukmachera Fortuna możesz zarejestrować się przez ten link!

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.

Wpłaty i wypłaty do/z Fortuna

Bukmacher Fortuna to jedna z szerszych możliwości depozytów w Polsce! Szczególnie przyjazna jest możliwość wpłaty Blikiem, która przyspiesza stawianie zakładów do maksimum!

Dostępne kanały wpłat/wypłat w Fortuna

  • Blik!
  • Karta (Visa, Mastercard),
  • Przelew bankowy tradycyjny,
  • Bankowości błyskawiczna.

Nie ma minimalnego depozytu do bukmachera Fortuna. To oznacza, że możemy wpłacić nawet 1 PLN, ale pamiętajmy, że kupon to minimum 2 pln! Za depozytu do Fortuna nie są pobierane opłaty, a trwają one kilka minut.

Nie ma również ograniczeń jeżeli chodzi o wypłaty. Minimalna kwota wypłaty z Fortuna wynosi 1 PLN. Fortuna nie pobiera żadnych opłat za wypłaty gotówki.

Obsługa klienta w Fortuna

Obsługa bukmachera Fortuna to miła odmiana w porównaniu do zagranicznych bukmacherów. Dlaczego? Bo jest prowadzone przez Polaków dla Polaków! Dzięki temu wszystkie problemy rozwiązywane są szybko, sprawnie i na korzyść gracza.

Support firmy Fortuna czynny jest w godzinach 08:00-23:00 przez siedem dni w tygodniu. To bardzo długa możliwość odpowiedzi na Wasze pytania! W tych godzinach możemy porozmawiać na live chacie, a maila możemy oczywiście wysłać o dowolnej porze i otrzymać odpowiedź rano.

Z supportem w Fortuna skontaktujemy się przez:

  • Maila.
  • Live-Chat.
  • Formularz kontaktowy.
  • Wizytę w oddziale.
  • Telefon.
Z bukmacherem Fortuna polecamy kontaktować się poprzez live chat.

Unikalne bonusy w Fortuna

Legalny polski bukmacher Fortuna oferuje promocje dla Polaków, ale nie jesteśmy w stanie w tym miejscu ich opisać. Polskie prawo zabrania reklamy bonusów powitalnych.

Więcej o ofertach w Fortuna możecie się dowiedzieć na ich stronie!

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.

Fortuna oferuje też profesjonalny program lojalnościowy, którego zasady są bardzo proste i tradycyjne: zbieracie punkty, które możecie wykorzystać na grę lub nagrody rzeczowe.

Recenzja: Bukmachera Fortuna, bukmacher-online.com ocenia na 97%

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u legalnego, polskiego bukmachera Fortuna, to możecie je otworzyć z tego linku tekstowego. Rejestracja taka pozwoli Wam skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.