MENU

Zalety bukmacherów internetowych i naziemnych

Grasz u bukmachera naziemnego? Świetnie, każdy z nas tak zaczynał. Jednak czas nie stoi w miejscu i postęp jest czymś naturalnym. Może więc warto pójść krok dalej i skorzystać z oferty jednego z legalnych bukmacherów internetowych? Tak - nie przesłyszeliście - legalni, polscy bukmacherzy oferują już swoje zakłady w Internecie. W pełni profesjonalnie! Jeżeli się przełamiesz i spróbujesz to mogę z całą pewnością stwierdzić, iż u naziemnego bukmachera będziesz pojawiał się już tylko sporadycznie. Wszystkie zakłady będziesz stawiał przez internet na stronie legalnych polskich bukmacherów

Zacznijmy jednak od początku, czyli zdefiniujmy po co w ogóle grasz u bukmacherów. Jeśli odpowiedź brzmi „bo lubię atmosferę tego miejsca, spotykam się tam ze znajomymi i przesiaduje tam całymi dniami” to bukmacher internetowy tego nie przebije. Bukmacherzy naziemni mają swoją „magię” i jako miejsce spotkań towarzyskich spełniają swoją rolę znakomicie – nigdy nie będę tego kwestionował.

Jeśli jednak grasz u bukmacherów by wygrywać pieniądze i być na plus, to legalny bukmacher internetowy będzie znacznie lepszym wyborem. I w tym artykule znajdziesz dokładną analizę dlaczego tak się dzieje. Zanim jednak zaczniemy sprawdźcie sami, że nie kłamiemy i że Polacy potrafią. Oto czterech najbardziej popularnych legalnych bukmacherów internetowych:

Totolotek Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.

forBET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.

LVbet Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.

Czytając dalej dowiesz się dlaczego warto grać w Internecie - u legalnych bukmacherów.

1. Brak 12% podatku

Zacznijmy od rzeczy najbardziej oczywistej – podatku który u bukmachera naziemnego jest natychmiast pobierany od Twojej stawki. Nie mówimy tu nawet o podatku od wygranej – u naziemnych, płacisz podatek już za samą chęć gry! Niestety takie jest prawo w Polsce i obecnie musimy płacić podatek od zakładów bukmacherskich.

I jest to kwota wbrew pozorom olbrzymia, bo statystyczny kowalski u bukmachera wygrywa tyle co przegrywa (w rzeczywistości nawet nieco mniej, ale do tego dojdziemy przy temacie marż). Spójrz więc na proste wyliczenie – jeśli raz trafisz kupon za 100 pln z kursem 2.0 i raz taki kupon przegrasz – u bukmachera naziemnego – będziesz stratny 12 pln, bo o tyle twoja wygrana zostanie pomniejszona o podatek!

W internecie polscy bukmacherzy przygotowali szereg ofert i promocji pozwalających omijać podatek. Oczywiście podatek ten dalej jest płacony, tyle że przez firmę bukmacherską, a my... możemy cieszyć się wyższym kursem. Podatek obniżają lub anulują nam chociażby forBET oraz Totolotek!

Zapamiętaj – legalni bukmacherzy także oferują zakłady internetowe, a razem z nimi pokaźną pulę bonusów i promocji pozwalających omijać lub zmniejszać podatek! Na żywo tego nie uświadczysz, a więc, aby więcej wygrywać - nie trzeba lepiej i skuteczniej grać, wystarczy zmienić miejsce!

2. Zawsze aktualna oferta

Kwestia banalna którą każdy z nas doświadczył wielokrotnie. W ofercie bukmachera naziemnego znajdujemy super kurs. Nim zdarzymy udać się do punktu (czy wręcz podejść do lady) okazuje się, że kurs jest już zablokowany lub spadł o kilka procent.

U legalnego, polskiego bukmachera internetowego tego typu przykre niespodzianki się nie zdarzają. Stawiasz w sekundę, dokładnie po takim kursie jak widzisz! Jakość stron internetowych legalnych polskich bukmacherów już dawno przebiła nielegalnych bukmacherów zza granicy. Naprawdę nie mamy się czego wstydzić.

Zapamiętaj – Na stronie internetowej bukmachera Totolotek zawsze stawiasz po takim kursie jakim widzisz!

3. Większe bezpieczeństwo

To co teraz napisze zabrzmi dla Ciebie może jak herezja – gra u bukmachera internetowego jest znacznie bezpieczniejsza niż gra w punktach naziemnych!

Jaka jest szansa, że odbierając wygraną w punkcie naziemnym, ktoś Ci ją ukradnie gdy będziesz wracał do domu? Kilka procent pewnie jest.

Jaka jest szansa, że ktoś ukradnie Ci pieniądze u bukmachera internetowego? Bliska zeru. Bukmacherzy internetowi to olbrzymie firmy działające pod ścisłą kontrola firm nadzorujących. Mają 100% wypłacalność. Uczciwie trzeba przyznać, że legalni polscy bukmacherzy: Totolotek, forBET, LVbet, czy Fortuna są lepiej regulowani niż banki, a więc nasze środki tam są całkowicie bezpieczne.

Zapamiętaj – Polscy bukmacherzy internetowi są w pełni wypłacalni. Nigdy w historii żaden z nich nie zbankrutował!

4. Możliwość gry na żywo

Oglądanie meczu na który się postawiło jest znacznie bardziej emocjonujące. Jednak gdy możesz stawiać dodatkowe zakłady już w trakcie trwania meczu – zabawa jest jeszcze większa!

O wiele łatwiej jest też przewidywać wynik gdy wie się już na 100% jaka jest pogoda, jakie są podstawowe składy drużyn i przede wszystkim – w jakiej formie znajduje się dana drużyna.

Bardzo miło nam poinformować, że polscy bukmacherzy działający legalnie w Internecie (Totolotek, forBET, LVbet, czy Fortuna) oferują zakłady na żywo w formie nie gorszej (a często lepszej) niż nielegalna zagraniczna konkurencja. Koniecznie sprawdźcie sami!

Zapamiętaj – Możliwość gry na żywo i stawiania zakładów w trakcie trwania meczu znajdziesz tylko w internecie - polscy bukmacherzy internetowi oferują to w pełni profesjonalnie!

5. Większa wygoda

Internet oferuje większą wygodę w wielu aspektach życia i zakłady bukmacherskie nie są tu wyjątkiem. Nie musisz tracić czasu na stanie w kolejce by wysłać swój kupon. Nie musisz wychodzić z domu i tracić czas na dojazd do punktu. Kilka kliknięć, 2 minuty przy komputerze i gotowe.

Zapamiętaj – Grając przez internet u polskich bukmacherów oszczędzasz mnóstwo czasu!

6. Możliwość gry dla wartości

Jeśli jesteś graczem zawodowym to doskonale znasz tę pojęcie. Cała filozofia zwycięskiej gry u bukmacherów dotyczy tylko tej jednej definicji – gramy tylko te zdarzenia w których widzimy wartość dodaną, czyli w których kurs pomnożony przez prawdopodobieństwo wyniku jest większy niż 1.

Legia Warszawa – Lech Poznań. Kurs na wygraną Legii – 2.0 Sądzimy że Legia ma 60% szanse na zwycięstwo. Gramy? Tak, bo 60% (0.60) x 2.0 = 1.2 czyli większe od 1 = 20% wartości dodanej

Lech Poznań – Wisła Kraków. Kurs na remis 3.2. Sądzimy że jest 30% szans na remis. Gramy? Nie, bo 0.30x3.2 = 0.96 mniej niż jeden czyli = minus 4% wartości dodanej

Dlatego kursy po jakich gramy mają tak wielkie znaczenie, każdy procent w każdej decyzji przekłada się na wielkość naszego sukcesu po 100 czy 1000 zakładów.

I tylko w Internecie możemy grać zawsze po najlepszych kursach. Bo każdy bukmacher internetowy oferuje nieco inne kursy na to samo zdarzenie. Mając konto w kilku, na pewno znajdziemy takiego gdzie kurs na remis w meczu Lech – Wisła wyniesie nie 3.2, a np. 3.8. A 0.30x3.8 = 1.14 więc tam już taki zakład warto zagrać! Nie musimy chyba pisać, że bieganie z lokalu Totolotka do lokalu Fortuny nie ma sensu, bo więcej wydacie na paliwo, niż zarobicie na kursie?


Zapamiętaj – Polsce bukmacherzy internetowi dają Ci większą elastyczność. Mając konta u kilku masz możliwość grania wybranego przez Ciebie meczu po większym niż standardowo kursie!

7. Bonusy pieniężne na start

Obecnie legalni bukmacherzy w Polsce bardzo ze sobą konkuurują. A tam gdzie jest olbrzymia konkurencja, tam zawsze zyskuje klient!

By przebić się w gąszczu ofert bukmacherzy nie tylko zmniejszają marże i oferują lepsze kursy. Idą o wiele dalej, oferując darmowe pieniądze!

Brzmi to jak bajka dla dzieci, jednak działa w 100%. Pamiętaj, że bukmacher zawsze zarabia na marżach, więc im więcej osób będzie u niego grało, im większe kwoty zakładów będzie przyjmował, tym większy zysk. Dlatego opłaca mu się zapłacić za pozyskanie nowego klienta, więc za to byś się do niego zapisał!


Zapamiętaj – Tylko w Internecie polscy bukmacherzy oferują więcej

Podsumowanie

Jeśli myślisz o regularnej grze u bukmacherów i zarabianiu na tym pieniędzy – bukmacherzy internetowi są jedynym słusznym wyborem. Przełam się, spróbuj za darmo - chociażby w Totolotek, forBET, LVbet, czy Fortuna!

Przypomnij sobie, jak kiedyś byłeś sceptycznie nastawiony do karty bankomatowej (np. „przyjemniej wypłacać u pani w okienku”) czy płacenia rachunków przez internet („bo wygodniej postać sobie 10 min w kolejce w banku”). Każdy z nas ma jakieś nawyki, jeśli tam gdzie chodzi o pieniądze – trzeba je zmieniać gdy pojawiają się bardziej optymalne rozwiązania. Zobaczysz, że jeśli spróbujesz to za kilka miesięcy będziesz zastanawiał się tylko: „Dlaczego ja tak długo z tym czekałem?”

Recenzja: Zalety bukmacherów internetowych, bukmacher-online.com ocenia na 100%(C) Silvan International. Kopiowanie całości lub fragmentów bez pisemnej zgody - ZABRONIONE!