MENU

liga-typerow.pl - liga typerów. Darmowy konkurs z nagrodami pieniężnymi.

Interesujesz się piłką nożną w najlepszym europejskim wydaniu, co tydzień sprawdzasz wyniki meczy swoich ulubionych lig a typowanie wyników spotkań sprawia Ci przyjemność?

Jeśli chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym i zapewnić sobie stały, cotygodniowy zastrzyk gotówki to mamy coś specjalnie dla Ciebie! - największa i najstarsza w Polsce Liga Typerów liga-typerow . pl!

www.liga-typerow.pl

Jesteśmy najstarszą istniejącą w Polsce internetową Ligą Typerów. Początki naszej działalności sięgają 2004 roku. Tak dużej popularności i medialności serwisu nie spodziewał się chyba nikt - zaczynaliśmy od zera, a dziś mamy ponad 27 tysięcy graczy!

Nasze horyzonty są bardzo szerokie. Bardzo przychylny okazał się dla nas rynek hiszpański i angielski. Obecnie staramy się o zapewnienie naszym użytkownikom obsługi najlepszej jakości a także co raz atrakcyjniejszych ofert ze strony naszych sponsorów.

Co sprawiło, że jesteśmy najlepsi na rynku?

Dzięki bardzo dużej popularności wynegocjowaliśmy z naszymi sponsorami świetne warunki, co pozwala co tydzień rozdać wam, drodzy użytkownicy, darmowe nagrody o łącznej wartości 400 PLN!

Rywalizacja opiera się na 2 różnych kategoriach (ligach): liga polska i liga puchary, a w każdej co tydzień rozdajemy 200 PLN.

Nagrody

Zależy nam wyłącznie na dobrej zabawie, żadnych nieczystych zagrań. Co tydzień w każdej z lig nagradzamy 5 najwyżej sklasyfikowanych osób.

To tylko początek, ponieważ czas wspomnieć o całej drabince nagród jaka obowiązuje w naszej lidze typerów liga-typerow.pl. Otóż oprócz klasyfikacji tygodniowej prowadzone są:

  • Nagrody miesięczne, które przeznaczone są dla osób zajmujących pierwsze miejsce w klasyfikacji danej ligi na koniec każdego miesiąca kalendarzowego.
  • Nagrody dla zwycięzców poszczególnych lig, które przyznawane są trzem osobom zajmującym najlepsze pozycje w klasyfikacji sezonowej.
  • Nagrody za klasyfikację generalną(sezonową), przeznaczone dla osób, które zdobyły w danym sezonie ligi typerów największą ilość punktów. 10 nagradzanych uczestników podzieli między siebie ogromną pulę.

Program partnerski

Emocje jakie przysparza główna rywalizacja Ci nie wystarczają? Nie lubisz pokładać swoich planów na barkach jakichś piłkarzy? Ta oferta jest dla Ciebie znakomitym sposobem na potwierdzenie swoich umiejętności.

Pełni radości prezentujemy nasz Program Partnerski, w którym powodzenie i kwota jaką możesz zarobić zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Za każdego poleconego znajomego, który odda w naszej lidze chociaż kilka typów (to tak dla pewności, że nie jest to jakaś przypadkowa osoba) oferujemy Ci 2zł! Czy widziałeś gdziekolwiek lepszą ofertę?! Kalkulacje są banalnie proste: 10 znajomych - 20zł; 100znajomych - 200zł! Żadnego losowania - zaprosisz - zarabiasz!

Akcja trwa cały czas. Roześlij swoim znajomym link referencyjny, który otrzymasz przy rejestracji na liga-typerow.pl, i jeśli liczba Twoich aktywnych poleconych wyniesie conajmniej 10 osób, będziesz mógł zwrócić się o wypłatę Twojej nagrody! Żadnych ukrytych zasad!

Zasady rywalizacji

Zasady rywalizacji w naszej lidze typerów są dziecinnie proste, a ich przyswojenie nie zajmie Ci więcej niż 10 minut. Przedstawię Ci teraz 4 prostych kroków, które dzielą Cię od darmowej kasy:

  1. Zarejestruj się w naszej Lidze Typerów poprzez formularz rejestracyjny na stronie głównej. Potrzebujesz jedynie login, hasło i adres e-mail, na który przysłany zostanie link aktywacyjny. Nie musisz obawiać się, że Twoja skrzynka zostanie zapchana niechcianą reklamą - nasz serwis nikomu nie udziela danych przekazanych przez naszych użytkowników.

  2. Jeśli chcesz ubiegać się o przyznanie nagród pieniężnych na koniec którejś z klasyfikacji, musisz uzupełnić loginy do kont u naszych sponsorów. Nie bój się - proces rejestracji w każdym z nich jest banalnie prosty a także szybki i co najważniejsze nic Cię nie kosztuje!

  3. Teraz najprzyjemniejsza czynność z całego procesu rejestracyjnego. Zaloguj się swoje konto i przejdź do zakładki typuj. Tam wybierz ligę, która Cię interesuje i oddaj typy do spotkań z danej kolejki, a następnie zatwierdź wybór poprzez wciśnięcie przycisku "Typuj"
    Pamiętaj, że za każy trafiony typ otrzymujesz 1pkt, a za każdy błędny -0.6pkt. Funkcja typowania zostaje zablokowana 1h przed rozpoczęciem spotkania
  4. Śledź wyniki spotkań i wygrywaj nagrody. Aktualne rezultaty meczy możesz śledzić minuta po minucie na stronie która oferuje wyniki na żywo

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli coś nie jest dla Ciebie jasne lub nie otrzymałeś nagrody w odpowiednim terminie to zamieść wiadomość w tym dziale na naszym forum Darmowe typy bukmacherskie, gdzie ktoś napewno udzieli Ci odpowiedzi w ciagu 24h.