MENU

HOT BONUS! 20 PLN bez depozytu! Fortuna

20 PLN - bonus powitalny w Fortuna!

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.

Fortuna to kolejny polecany przez nas legalny, polski bukmacher. Firma ta posiada wieloletnie doświadczenie i obecnie może się pochwalić ilością ponad 500 punktów stacjonarnych! To imponująca liczba. Dodatkowo Fortuna oferuje zakłady bukmacherskie w internecie. Fortuna to legalny bukmacher, a ich działalność prowadzona jest w oparciu o „Ustawę o grach hazardowych” na podstawie koncesji i regulaminów gry przyznawanych przez Ministerstwo Finansów RP.

Fortuna to również kolejny bukmacher, który przygotował bardzo dobrą ofertę dla naszych czytelników. Każdy z Was może otrzymać na start darmowe 20 PLN bonusu powitalnego oraz aż 1400 punktów Fortuna (czyli kolejne 10 PLN). Łącznie to aż 30 PLN za darmo!

Zapoznaj się z naszą analizą bukmachera Fortuna!

Jak otrzymać bonus?

Bonus w Fortuna przyznany jest każdemu naszemu czytelnikowi, który otworzy nowe konto z powyższego linku tekstowego oraz poda kod bonusowy 20zadarmo! O bonus nie trzeba się w żaden sposób ubiegać - pojawi się on automatycznie na naszym koncie po jego zweryfikowaniu (standardowa procedura w Polsce). Na grę otrzymamy 20 PLN oraz 1400 punktów Fortuna. Proste?

Za bonus powitalny Fortuna polecamy zagrać jakiś ryzykowny kupon, bo... nic nie ryzykujecie, a wygrana może być ogromna. Wyobraźcie sobie, że trafiacie kurs 30 - miło prawda? Następnie, jeżeli spodoba Ci się oferta Fortuna, możesz dalej korzystać z ich strony, a po depozycie zaproponują Ci kolejny bonus!

Aby otrzymać bonus w wysokości 30 zł w Totolotek wystarczy wykonać te oto proste kroki:

 1. Załóż konto w Totolotek.
 2. Koniecznie podaj kod bonusowy 20zadarmo!
 3. Zweryfikuj konto.
 4. I to wszystko. Właśnie otrzymałeś 20 PLN + 1400 pkt fortuna (10 pln) za darmo!

To jeszcze nie koniec dobrych wiadomości - wygrane z tej promocji nie podlegają żadnemu obrotowi! Tak - Fortuna Wam po prostu prezentuje środki, a nie obwarowuje je trudnym obrotem. To co spróbujesz?

Skrócony regulamin promocji

 1. Oferta bonusu jest ważna tylko dla tych osób, które wcześniej nie miały konta Fortuna i zarejestrowały się po raz pierwszy w Fortuna
 2. Oferta bonusowa jest ważna dla tylko dla osób zakładających konta.
 3. Koniecznie podajcie kod bonusowy 20zadarmo
 4. Bonus jest dopisywany do konta użytkownika automatycznie.
 5. Oferta tylko dla użytkowników z Polski.
 6. Kwota bonusu wynosi 30 zł.
 7. Brak obrotu.
 8. Jeden bonus na jeden adres IP.

Szczegółowy regulamin na stronie Fortuna.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.