MENU

US Open z Unibet!

2011-08-30

usopenWeź udział w promocji Unibet na US Open a każdego dnia będziesz mieć szansę zgarnąć jeden z 10 iPadów czekających na najlepszych typerów! Aby wygrać - typuj z Unibet na żywo na spotkania tenisowe w ramach odbywającego się US Open - osoba która trafi najwyższy kurs przy stawce zakładu 20zł, zgarnie jednego iPada każdego dnia! I tak przez 10 dni!

Jak wygrać

Wystarczy, że postawisz na żywo zakład ze stawką wynoszącą mninimum 20zł na jakiekolwiek spotkania (dowolny kurs zdarzenia) tenisowe (US Open) między 29 sierpnia a 8 września, a weźmiesz udział w promocji Unibet. Każdego dnia Unibet będzie publikował ranking użytkowników, którzy wygrali zakład z najwyższym kursem! Typuj z Unibet na żywo każdego dnia na US OPEN!

Nagrody

Najwyższy kurs dnia przy stawce 20zł - iPad 2 16GB lub zamiana na gotówkę - €400

Regulamin promocji:
Tylko zakłady postawione na żywo wezmą udział w promocji

Zarówno zakłady single jak i multi liczą się w promocji

Minimalna stawka zakładu to 20zł

Użytkownik może postawić dowolną liczbę kwalifikujących się do promocji w ciągu danego dnia, aby uzyskać jak najlepszy wynik (kurs)

Promocja trwa od 29 sierpnia do 8 września, zakłady postawione przed czasem promocji nie będą brały udziału w niej.

Zwycięzcy konkursu, zostaną wyselekcjonowani automatycznie, na podstawie wygranych zakładów (najwyższy kurs danego kuponu - tylko tenis, US Open)

Zwycięzcy każdego dnia, zostaną ogłoszeni w ciągu 24h od zakończenia ostatniego spotkania rozgrywanego danego dnia

Zwycięzcy ogólnego rankingu, zostaną poinformowani osobiście już 5 lipca

Każdy użytkownik może wygrać tylko 1 iPada w czasie trwania promocji, jeśli osoba trafi najwyższy kurs więcej niż jeden raz, wtedy nagroda trafi do osoby znajdującej sie na 2-gim miejscu

Unibet zastrzega sobie prawo do wstrzymania/usunięcia promocji w dowolnym czasie.