MENU

Typuj z komórki i zgarniaj nagrody

2011-08-08

unibetPromocja Unibet na US Open! Na kilka tygodni przed rozpoczęciem US Open, największe gwiazdy tenisa zawitają do Montrealu. Unibet będzie świętować rozpoczęcie turnieju "Rogers Cup" przez ofiarowanie wam szansy na zgarnięcie dodatkowej kasy każdego dnia - a dokładniej, aż 10 nagród po 200zł każda! Jedyne co usisz zrobić - to wnieść minimum jeden zakład ze swojej komórki! Na co czekasz?

Promocja Unibet na US Open

Możesz być jednym ze szczęśliwych zwycięzców w loterii Unibet, w której każdego dnia rozlosują 10 nagród po 200zł każda! Jedyne co musisz zrobić - to postawić zakład na rozgrywany turniej w Montrealu, ze swojej komórki! Dzięki stronie platformie m.unibet, możesz typować gdziekolwiek jesteś i o którejkolwiek godzinie! Zakłady na żywo, zakłady przedmeczowe, statystyki i wyniki na żywo - to wszystko znajdziesz w swojej komórce! Pamiętaj, że możesz również otworzyć konto przy pomocy tel. a także dokonać wypłaty ze swojego konta lub depozytu!

Jak wygrać?

To nic trudnego - wystarczy że postawisz zakład ze swojej komórki, zakład na jakikolwiek mecz odbywający sie danego dnia (przedmeczowy lub na żywo) za min. 20zł, a automatycznie zostaniesz włączony do losowania nagród (10 każdego dnia)

Aby postawić zakład ze swojej komórki, skorzystaj z platformy pod adresem m.unibet.com (wpisując adres w przeglądarce telefonu). Możesz również użyc kody kreskowego (QR barcode) dostępnego na tej stronie - użyj skanera swojej komórki!

Nie przegap szansy na zgarnięcie dodatkowej gotówki każdego dnia!

Liste zwycięzców znajdziesz pod tym linkiem

Regulamin promocji:
- Postawienie zakładu za min 20zł na jakikolwiek mecz w czasie trwania ATP Montreal, da ci szansę na wejście do loterii 10 nagród po 200zł każdego dnia

- Promocja trwa od 8 do 14 sierpnia.

- Stawka minimalna 20zł

- Zarówno zakłady przedmeczowe, jak i te stawiane na żywo liczą się w promocji

- 200zł nagrody zostanie przyznane zwycięzcom w ciągu 2 dni od ogłoszenia wyników. Bonus należy obrócić 1 raz na zakładach sportowych