MENU

Zakład bez ryzyka na mecz Ligi Europejskiej

2011-07-27

slask Pierwsze spotkania w walce o awans do czwartej rundy eliminacji Ligi Europejskiej odbędą się już w czwartek! Polskę reprezentować będzie Śląsk Wrocław i Legia Warszawa. Promocja Unibet na Ligę Europejską związaną z meczem tej pierwszej drużyny! Otóż typując na czwartkowe spotkanie zapewnisz sobie zakład bez ryzyka na kwotę 25zł na dokładny wynik w spotkaniu rewanżowym!

Stawiając min 50zł na pierwszy mecz Śląska z Lokomotivem Sofia, dostaniesz od Unibet 100% zakład bez ryzyka aż do 25zł na dokładny wynik w spotkaniu rewanżowym tych dwóch drużyn.

Promocja obejmuje wszystkie zakłady na to spotkanie odbywające się 28 lipca o godzinie 16:45. Minimalny kurs zdarzenia branego pod uwagę w tej promocji to 1.6. Zarówno zakłady na żywo jak i zakłady przedmeczowe będą ważne.

Zakład bez ryzyka będzie twoim pierwszym zakładem na dokładny wynik w spotkaniu rewanżowym odbywającym się 4 sierpnia. Osoby zakwalifikowane do promocji zostaną powiadomieni drogą emailową o sposobie postawienia zakłady bez ryzyka.