MENU

Finały Mistrzostw Europy U21 z Unibet

2011-06-24

capel

Unibet zaprasza na ostatnie już spotkania w ramach Mistrzostw Europy U21. Mecz finałowy, oraz zmagania o 3. miejsce rozegrają się już w sobotę! Niemal 50 ofert zakładów na każde spotkanie plus bogata oferta Live Betting to najlepsze powody by obstawiać ten turniej z Unibet. Oprócz tego, na obydwa spotkania, firma ma wspaniałą promocję: Unibet zwraca stawkę zakładów, jeśli spotkanie zakończy się wynikiem 0-0!

Zapraszamy do typowania spotkań w ramach piłkarskich Mistrzostw Europy U21 . Niemal 50 ofert zakładów na każde spotkanie plus bogata oferta Live Betting to najlepsze powody by obstawiać ten turniej z Unibet.

Oprócz tego, na wszystkie spotkania, mamy wspaniała ofertę zwrotu stawek niektórych zakładów, jeśli spotkanie zakończy się wynikiem 0-0!

Zwrot zakładów w przypadku wyniku 0-0 dotyczy ofert na: pierwsza połowa/cały mecz (HT/FT), dokładny wynik (0-0, 0-1, 1-1, itp.) i pierwszy/ostatni strzelec gola. Zwrot jest przyznawany automatycznie po zakończeniu spotkania. Stosuje się standardowe warunki promocji Unibet.