MENU

Darmowy zakład 25E podczas Wimbledonu w Gamebookers

2011-06-18

wimbledonWimbledon, trzeci i według licznych opinii najbardziej prestiżowy turniej Wielkiego Szlema, w końcu się rozpoczyna. Fantastyczna promocja w Gamebookers na Wimbledon. Firma uważa, że fantastyczna czwórka, czyli Nadal, Federer, Djokovic i Murray bez problemu awansują do półfinałów, lecz czy uda im się to bez przegranej ani jednego setu?

Ci, którzy zasiądą na trybunach będą mieli okazję obejrzeć najlepszy tenis świata. Żaden inny turniej nie wzbudza takich emocji, jak właśnie londyński Wimbledon. Gamebookers z kolei każdemu daje możliwość, by śledzić wszystkie zagrania za pośrednictwem ich systemu zakładów na żywo. Przyłącz się do gry!

Największym wyzwaniem dla gracza jest wytypowanie zwycięzcy całego turnieju. Zdaniem Gamebookers Fantastyczna Czwórka, czyli Nadal, Federer, Djoković i Murray dojdzie do półfinałów. Firma podejrzewa nawet, że ci wspaniali tenisiści osiągną to... bez straty seta!

Gamebookers się myli? Postaw zakład typu "Przynajmniej 1 set" na dowolny mecz mężczyzn, w którym udział będzie brać jeden z graczy fantastycznej czwórki. Jeśli Twój zakład przegra, lecz przeciwnikowi uda się tak rozegrać seta, aby zakończył się tie-breakiem, Gamebookers dorówna Twojej stawce darmowym zakładem o wartości do 25 EUR.

Regulamin promocji:
Ta promocja nie wymaga zgłaszania udziału

Aby zakwalifikować się do tej promocji, gracze muszą postawić pojedynczy zakład typu "Przynajmniej 1 set" na dowolny mecz, w którym udział weźmie jeden z graczy fantastycznej czwórki Graczami fantastycznej czwórki są:

- Rafael Nadal
- Novak Djokovic
- Roger Federer
- Andy Murray

Jeśli jeden z graczy fantastycznej czwórki wygra wszystkie sety, lecz jeden z nich zostanie rozstrzygnięty w tie-breaku, dorównamy Twojej przegranej stawce darmowym zakładem

Maksymalna kwota na mecz podlegająca zwrotowi to 25 EUR/GBP/USD, 100 PLN/RON lub 5.000 HUF

Promocja ta nie będzie ważna w przypadku meczów, w których gracze fantastycznej czwórki będą grać przeciw sobie nawzajem

Darmowy zakład zostanie przyznany na Twoje konto w ciągu 24 - 48 godzin od rozstrzygnięcia Twojego pierwszego zakładu

Darmowy zakład może zostać wykorzystany jedynie do postawienia zakładu sportowego