MENU

Świętuj rozpoczęcie Wimbledonu z Unibet i wygraj iPada

2011-06-18

wimbledonW Unibet będziemy świętować rozpoczęcie najbardziej prestiżowego turnieju tenisowego na świecie – Promocja Unibet na Wimbledon 2011r! iPhone 4, iPad 2 i cała masa bonusów (do zgarnięcia codziennie), będzie czekać na tych którzy zdecydują się zagrać z Unibet – wystarczy że będziecie typowali na odbywające się mecze tenisa ze swojej komórki!

O co gramy?

Przekonaj się jak łatwe jestypowanie z Twojego telefonu w Unibet, a zostaniesz za to sowicie wynagrodzony! Weź udział w promocji Unibet podczas Wielkiego Szlemu na Wimbledonie a weźmiesz udział w codziennym losowaniu nagród pieniężnych i gadżetów elektronicznych – każdego dnia trafi do was aż €250, a na koniec konkursu Unibet rozlosuje szczęśliwców którzy dostaną iPhone’a 4 lub iPad’a 2! Zakłady z Twojej komórki dają ci możliwość postawienia zakładów gdziekolwiek jesteś i o jakiejkolwiek porze dnia! Zakłady na żywo, oferta przedmeczowa, statystyki i wyniki na żywo – to wszystko jest dostepne na m.unibet.com! Chcesz otworzyć konto, dokonać depozytu lub wypłaty – teraz możesz to zrobić ze swojej komórki!

Jak grać żeby wygrać?


Udział w konkursie to pestka dla posiadaczy komórek! Użyj swojego telefonu aby wnieść zakład za minimum 20zł na jakikolwiek mecz odbywający się na Wimbledonie oraz wpisz swoją nazwę użytkownika poniżej, a zostaniesz automatycznie zapisany do codziennej loterii Unibet z pulą €250! Jeśli postawisz taki zakład 2 razy (różnego dnia) podczas trwania promocji, weźmiesz udział w losowaniu iPhona 4 i iPada 2! Pamiętaj, aby wprowadzić swoją nazwę użytkownika w pole poniżej (zwróć uwagę na duże i małe litery).
LINK DO FORMULARZA GDZIE TRZEBA PODAĆ NAZWĘ UŻYTKOWNIKA

Nagrody:


10 x 25€ każdego dnia
1 x iPhone 4
1 x iPad 2 WiFi + 3G 16 GB

Losowanie 10 osób nagradzanych kwotą 25 euro (do wykorzystania na zakładach sportowych) odbywać się będzie każdego dnia przez cały tydzien. Losowanie osób nagrodzonych iPad’em lub iPhone’m odbędzie się w poniedziałek 27 czerwca. Aby skorzystać z platformy komórkowej Unibet, wpisz m.unibet.com w przeglądarkę swojego telefonu.

Nie przegap swojej szansy na zgarnięcie iPhone 4, iPad 2 i codziennych bonusów!
Powodzenia!

Regulamin promocji:
- Aby wziąć udział w losowaniu 10 nagród po 25€, użytkownik musi postawić zakład za minimum 20zł na mecze tenisowe na Wimbledonie należy pamiętać o wpisaniu swojej nazwy użytkownika w podane pole (znajdujące się w newsie)

- Aby wziąć udział w losowaniu iPhone’a i iPad’a, użytkownik musi postawić zakład za minimum 20zł na mecze tenisowe na Wimbledonie, minimum dwukrotnie w ciągu 2 różnych dni, należy pamiętać o wpisaniu swojej nazwy użytkownika w podane pole (znajdujące się w newsie)

- Promocja trwa od 20 do 27 czerwca

- Stawka minimalna 20zł

- Zarówno zakłady przedmeczowe jak i na żywo biorą udział w promocji.

- Osoby wylosowane w loteri 10 nagród po €25 każda, będą musiały dokonać obrotu kwotą bonusu minimum raz na zakładach sportowych, a pieniądze zostaną dodane do konta w ciągu 2 dni od ogłoszenia wyników.

- Z osobami nagrodzonymi nagrodami rzeczowymi, skontaktujemy się najwcześniej 28 czerwca. Osoba nagrodzona, ma możliwość zamiany nagrody na nagrodę pieniężną.

- Unibet zastrzega sobie prawo do wstrzymania lub usunięcia promocji, a także wprowadzenia zmian w zasadach w dowolnym momencie.

- Generalny regulamin Unibet obowiązuje.