MENU

Bezpieczny zakład na finał Ligi Mistrzów

2011-05-26

lmfNadciąga dzień na który wszyscy czekaliśmy - 28 maja poznamy nowego Mistrza wśród Mistrzów! Na Wembley, już o 20:45, Manchester United zmierzy się z Barceloną. Jeśli chcesz zarobić sporo kasy - typuj z Unibet 'bezpiecznie' na strzelców pierwszego i ostatniego gola w meczu, HT-FT, oraz dokładny wynik, a jeśli wynik wyniesie 0:0, Unibet zwróci Ci 100% twojej stawki!

Bezpieczny zakład na finał Ligi Mistrzów! Zwrot za zakłady na strzelca pierwszego i ostatniego gola, HT-FT oraz dokładny wynik odnoszą się jedynie do zakładów stawianych przed meczem.

Zwrot za zakłady na dokładny wynik, HT-FT, strzelca pierwszego i ostatniego gola dotyczy tylko meczów które kończą się wynikiem 0:0 w regularnym czasie (dogrywka i rzuty karne nie liczą się)

Zakłady na strzelca pierwszego/ ostatniego gola odnoszą się do piłkarza który strzeli pierwszego /ostatniego gola w meczu. Wyniki będą zweryfikowane na podstawie wyników na stronie www.fifa.com

Regulamin promocji:
Nie ma stawki minimalnej/maksymalnej która jest wymagana do zakwalifikowania się do tej promocji

Zwrot pieniędzy nastąpi w 24h po zakończeniu spotkania.

Oferta dotyczy zakładów single jak i multi.

W systemie multi, jeśli zakład nie 'wejdzie' będzie traktowan jako nie zwarty i nie będzie miał wpływu na kupon

Zakłady live nie biorą udziału w promocji Unibet zastrzega sobie wszelkie prawa do tej promocji, jak i również do wprowadzenia zmian odwołania promocji.