MENU

Typuj mecze Premier League i baw się w kasynie

2011-05-20

unibetcasino2Tylko w ten weekend: stawiaj na żywo na Premier League w Unibet i zdobądź darmowe spiny w Unibet! Nie przegap tej fantastycznej okazji na zgarnięcie 10 darmowych kręceń na Jack Hammer, tym bardziej, że liga zbliża się ku końcowi i nadchodzące mecze Premier League zapowiadają się naprawdę ciekawie!Aby otrzymać 10 darmowych spinów w kasynie Unibet na automacie Jack Hammer, należy wnieść zakład na na żywo dowolny mecz w ramach rozgrywke ligi Premier League rozgrywany w podanym przedziale czasowym.

Minimalna kwota (łącznie) kwalifikująca cię do wzięcia udział w promocji to 50zł, które może zostać postawione w 1 lub kilku zakładach (tylko mecze Premier League w zakładach na żywo). Darmowe spiny znajdą się na Twoim koncie w kasynie już w poniedziałek o 15:00

Darmowe spiny bedą dostępne dla uprawnionych użytkowników już w poniedziałek 16 maja po godzinie 15:00. Aby je wykorzystać, wystarczy zalogować się na swoje konto i zagrać w Jack Hammer.

Pieniądze wygrane dzięki darmowym spinom podlegają standardowym warunkom obrotu bonusem w kasynie. Tylko zakłady na żywo biorą udział w tej promocji.

Promocja trwa od godziny 17:00 do godziny 19:30 w dniu 22 maja 2011 roku.