MENU

Loteria o puli nagród 3000€ - Roland Garros

2011-05-20

rolandgarrosJuż w tą niedzielę, 22 maja, rusza 120 edycja wielkoszlemowego turnieju na paryskich kortach. Roland Garros to nie lada gratka dla fanów tego sportu. Dla Ciebie może to być też świetna okazja na zdobycie dodatkowej kasy. Dostępna w William Hill promocja Roland Garros 2011 to 3000€ gotówce dla najlepszych!

Postaw zakład za minimum 20€ po kursie 1.85 lub wyższym na dowolny rynek w ofercie William Hill na Rolland Garros 2011.

Zostaniesz automatycznie zakwalifikowany do wzięcia udziału w loterii o puli nagród 3000€.

Do wygrania czeka w sumie 35 nagród:

  • 5 nagród w wysokości 200€ w gotówce
  • 10 nagród w wysokości 100€ w gotówce
  • 20 nagród w wysokości 50€ w gotówce

Jeden zakład to jeden los w loterii. Im więcej zakładów postawisz, tym większe Twoje szansę na wygraną!

Sprawdź ofertę William Hill na mecze Rolland Garros 2011 i rozpocznij grę już teraz!

Regulamin promocji:

1. Promocja obowiązuje od 19. maja do 4. czerwca 2011 21.00 CET.

2. Za każdy zakład za minimalną kwotę 20 euro postawioną na którykolwiek rynek tenisowego French Open po kursie 1.85 lub powyżej przysługuje jeden udział w losowaniu

3. W ciągu 72 godzin po zakończeniu tenisowego French Open odbędzie się losowanie, w którym można wygrać 35 nagród pieniężnych (5x200€, 10x100€, 20x50€), które zostaną losowo przyznane trzydziestu pięciu uczestnikom.

4. Użytkownik może złożyć więcej niż jeden kwalifikujący się zakład. Każdy kolejny zakład to dodatkowa szansa na wygraną w losowaniu. Każdy zakład ma taką samą szansę na wygraną.

5. Promocja jest skierowana tylko do aktywnych użytkowników, co oznacza, że należy złożyć przynajmniej jeden zakład za minimalną kwotę 20 Euro na tenisowy French Open podczas okresu promocyjnego.

6. Do postawienia zakładu kwalifikującego się do tej Promocji nie może być użyty poprzednio przyznany darmowy zakład.

7. Ta oferta jest dostępna wyłącznie dla użytkowników korzystających z polskiej wersji strony zakładów sportowych williamhill.com.

8. W Promocji kwalifikujące się zakłady przyjmowane są w walucie euro oraz jako równowartość zakładu w funtach brytyjskich.

9. Zakłady złożone poprzez telefon nie są uwzględnione w Promocji.

10. Nagrody w Promocji nie mogą być przenoszone.

11. Tylko jedna (1) nagroda może być przyznana na osobę, rodzinę, domostwo, adres (pocztowy lub internetowy), email oraz komputer (w przypadku wspólnych komputerów, np. w szkołach, miejscach pracy, publicznych bibliotekach).

12. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów Promocji lub stwierdzenia, że seria zakładów została złożona przez gracza / grupę graczy, które to zakłady z jakiegoś powodu, np. darmowe zakłady, oferta promocyjna, gwarantują pewną wygraną bez względu na rezultat wydarzenia sportowego, rezerwujemy prawo odebrania wartości promocyjnej zakładu/ów i rozliczenia zakładu/ów po właściwym kursie, anulowania darmowych zakładów, anulowania zakładów wynikających z bonusu. Przed przyznaniem bonusa, darmowego zakładu lub oferty na konto możemy zażądać od gracza dostarczenia dokumentacji, która potwierdza jego tożsamość.

13. Z Promocji mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie (powyżej 18 lat), które pomyślnie przeszły procedury weryfikacji konta i wieku na przez firmę William Hill. Każdy uczestnik we własnym zakresie powinien upewnić się, czy udział w Promocji jest dla niego dozwolony. Dodatkowa weryfikacja tożsamości może być wymagana lub zażądana w dowolnym momencie.

14. William Hill nie ponosi odpowiedzialności za awarie techniczne, sprzętowe, awarie oprogramowania lub utratę/brak połączenia internetowego, które mogą utrudnić lub uniemożliwić udział w Promocji. William Hill nie ponosi odpowiedzialności za szkody lub straty wynikające z udziału w Promocji, niepowodzenia w Promocji, przyjęcia lub korzystania z którejkolwiek nagrody.

15. William Hill rezerwuje prawo anulowania tej Promocji lub przedstawionych Warunków I Postanowień bez ponoszenia odpowiedzialności i bez uprzedzenia.

16. William Hill i/lub jego uprawniony podmiot nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku modyfikacji, zmiany, przerwania lub zakończenia tej Promocji.

17. W sytuacji jakiegokolwiek sporu dotyczącego wiarygodności udziału w Promocji lub uprawnień danego uczestnika decyzja firmy William Hill będzie ostateczna i niepodważalna.

18. Obowiązują także ogólne Warunki i Postanowienia dla strony Williamhill.com.