MENU

Finał Ligi Europejskiej z Unibet

2011-05-17

portoFC Porto i S.C. Braga zmierzą się ze sobą już w środę o 20:45 w finale Ligi Europejskiej! Dla was to szansa na zdobycie dodatkowej kasy - 50zł które możecie zgarnąć typując na dokładny wynik w tym spotkaniu! Stawiaj na żywo w Unibet już w sobotę od 20:45! 100 złotych czeka dla najlepszych.

Wytypuj dokładny wynik spotkania FC Porto - SC Braga, a jeśli twój pierwszy zakład za minimum 40 zł wygra, dostaniesz od Unibet dodatkowe 100zł bonusu, za każdy zakład!
Stawiaj pojedyńczo lub w typie multi! Tylko od ciebie zależy jak to zrobisz! (zakład multi musi zostać rozliczony jako wygrany aby był ważny)

Co musisz zrobić, żeby wziąć udział w tej promocji? To bardzo proste,a wystarczy wnieść zakład na dokładny wynik spotkania (0-0, 1-0, 1-1 itp) a dodatkowa kasa będzie czekać na Ciebie!
Pamiętaj, że tylko Twój pierwszy zakład na ten mecz będzie się liczył do promocji Unibet!

Regulamin promocji:
Oferta jest ważna jedynie na Twój pierwszy zakład na dokładny wynik (0-0, 1-0, 1-1 itp) w meczu FC Porto - SC Braga w dniu 18 maja 2011 roku.

Minimalna stawka 40PLN.

Nagroda w wysokości 100zł, będzie przelana na konto użytkownika Unibet w ciągu 72 godziny od zakończenia spotkania i będzie dostępna dla użytkownika zaraz po zalogowaniu.

Pieniądze z bonusu będą podlegały 2-krotnemu obrotowi w lobby zakładów sportowych.

Tylko Twoj pierwszy zakład na poprawny wynik będzie liczyl się w obydwu promocjach!

Promocja nie obejmuję zakładów na żywo!