MENU

winmasters przekroczył liczbę 100 000 klientów

2016-03-21

Dobrze znany winmasters zdołał w bardzo krótkim okresie dowieść, że jest projektem na który czekali wielbiciele gier, by zdobywać pieniądze i ciekawie spędzać czas dobrze się przy tym bawiąc. Ten unikalny projekt bazuje na prawdziwym zrozumieniu potrzeb graczy, korzystających z wielu benefitów oferowanych przez winmasters, które są rozważane przed rozpoczęciem przygody finansowej online. winmasters szybko zaistniał na rynku zakładów online i niedawno przekroczył pułap 100 000 klientów.

Główną jednak przyczyną sukcesu jest bogata oferta bonusowa i przyjazny użytkownikowi interfejs, który daje każdemu możliwość dostosowania go do własnych potrzeb.

Obecnie bukmacher internetowy winmasters jest uważany za wiodącą markę zakładów w Rumunii. Sukces bukmachera internetowego determinuje możliwość obstawiania ponad 11.000 wydarzeń sportowych każdego miesiąca i ponad 1.000 ekscytujących gier kasyno od wiodących na rynku dostawców takich jak Microgaming i NetEnt.

Jednocześnie każdy nowy gracz ma do wyboru wiele interesujących bonusów startowych. I tak, wielbiciele zakładów mogą się cieszyć z 200 PLN za darmo, podczas gdy gracze kasyna otrzymują bonus aż do 800 PLN. Wreszcie, bukmacher internetowy winmasters wybił się w obszarze pokera, zarówno online jak i tradycyjnego. W ostatnim czasie winmasters był organizatorem WM Poker Open, największej tego typu imprezy w historii Rumunii, z gwarantowaną pulą nagród w wysokości 500.000 EUR.

Załóż konto w winmasters już teraz i zgarnij 200 PLN dodatkowo!