MENU

35zł od Unibet do zdobycia w El Clasico nr 2

2011-04-19

realW środowym spotkaniu w ramach Pucharu Hiszpanii, dane nam będzie zobaczyć kolejny raz dwa najwieksze kluby z Hiszpanii: Barcelone i R. Madryt! Jest to już 2gie El Clasico w tym miesiącu! Kto zdobędzie Puchar Hiszpanii? Dla swoich użytkowników Unibet przygotował specjalną ofertę, w której będziecie mogli zgarnąć 35zł dodatkowego bonusu! Wystarczy, że wytypujecie wynik HT/FT w tym spotkaniu, a kasa będzie wasza! Zapraszamy do typowania na żywo na to widowiskowe spotkanie!

Wytypuj wynik HT/FT w spotkaniu Barcelona - R. Madryt, a jeśli twój pierwszy zakład za minimum 25 zł wygra, dostaniesz bonus Unibet - 35 zł dodatkowo !!

Co musisz zrobić, żeby wziąć udział w tej promocji? To bardzo proste,a wystarczy wnieść zakład na wynik HT/FT w tym meczu, a dodatkowa kasa będzie czekać na Ciebie, jeśli wygrasz zakład!
Pamiętaj, że tylko Twój pierwszy zakład na ten mecz będzie się liczył do promocji!

Regulamin promocji:
Oferta jest ważna jedynie na Twój pierwszy zakład na zakład HT/FT w meczu Barcelona - R. Madryt w dniu 20 kwietnia 2011 roku

Minimalna stawka 25PLN.

Nagroda w wysokości 35zł, będzie przelana na konto użytkownika Unibet w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania i będzie dostępna dla użytkownika zaraz po zalogowaniu.

Tylko Twoj pierwszy zakład na HT/FT będzie liczyl się w promocji
Promocja nie obejmuję zakładów na żywo!

Puchar Hiszpanii - Zakłady

Zakłady na żywo