MENU

50zł czeka - El Clasico z Unibet

2011-04-15

unibetJuż w sobotę Królewcy podejmować będą Barcelonę w jednym z największych piłkarskich szlagierów Europy. Spotkanie tych dwóch drużyn, których styl gry oraz sami piłkarze znajdujący się na boisku, zwyczajnie zachwyca! Dla was to idealna okazja na zdobycie dodatkowej kasy - aż 50zł będzie czekało na tych, którzy poprawnie wytypują dokładny wynik w tym spotkaniu!

Wytypuj dokładny wynik spotkania Real Madryt - Barcelona, a jeśli twój pierwszy zakład za minimum 10 zł wygra, dostaniesz od Unibet dodatkowe 50zł bonusu, za każdy zakład!
Stawiaj pojedyńczo lub w typie multi! Tylko od ciebie zależy jak to zrobisz! (zakład multi musi zostać rozliczony jako wygrany aby był ważny)

Co musisz zrobić, żeby wziąć udział w tej promocji? To bardzo proste,a wystarczy wnieść zakład na dokładny wynik spotkania (0-0, 1-0, 1-1 itp) a dodatkowa kasa będzie czekać na Ciebie!
Pamiętaj, że tylko Twój pierwszy zakład na ten mecz będzie się liczył do promocji!


Pamiętaj, że ten mecz możesz oglądać na żywo w Unibet TV Zapraszamy w sobotę o 22:00!

Regulamin promocji:
1. Oferta jest ważna jedynie na Twój pierwszy zakład na dokładny wynik (0-0, 1-0, 1-1 itp) w meczu Real Madryt - Barcelona 16 kwietnia 2011 roku. Minimalna stawka 10PLN.

2. Nagroda w wysokości 50zł, będzie przelana na konto użytkownika Unibet w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania i będzie dostępna dla użytkownika zaraz po zalogowaniu.

3. Pieniądze z bonusu będą podlegały 2-krotnemu obrotowi w lobby zakładów sportowych.

4. Tylko Twoj pierwszy zakład na poprawny wynik będzie liczył się w obydwu promocjach!

5. Promocja nie obejmuję zakładów na żywo!