MENU

10 PLN za zakład przez komórkę

2011-04-14

sportingbet mobile

Na zachętę Sportingbet oferuje Ci darmowy zakład w wysokości 10 PLN. Wejdź na ich stronę – lajt.sportingbet.com, postaw swój pierwszy mobilny zakład Sportingbet (min. 10 PLN), a do Twojego konta zostanie dodany zakład bez ryzyka o wartości 10 PLN!* Czy może być coś prostszego?


Bardzo ciekawa promocja Sportingbet. Jeśli nigdy nie próbowałeś stawiać zakładów przez telefon to jest to dla Ciebie najlepsza okazja na otrzymanie 10 PLN jako bonus Sportingbet.

Regulamin

 1. Oferta jest dostępna dla nowych lub obecnych klientów Sportingbet Polska składających zakłady via Sportingbet Mobile (lajt.sportingbet.com) od 1.04.2011 do odwołania

 2. Klienci składający zakłady o minimalnej kwocie 10 PLN z minimalnym kursem 1.3 lub większym otrzymają 10 PLN w Zakładzie Bez Ryzyka. Przy akumulatorach minimalna stawka każdego zakładu musi wynosić 1.3.

 3. Kwalifikują się tylko zakłady pojedyncze oraz akumulatory. Inne zakłady wielokrotne nie są uwzględnione w tej ofercie.

 4. Zakłady wstrzymane lub anulowane nie kwalifikują się do promocji.

 5. Zakład Bez Ryzyka wpłynie na konta graczy do 24h po zrealizowaniu pierwszego zakładu danego klienta na Sportingbet Mobile (lajt.sportingbet.com).

 6. Zakład Bez Ryzyka zostanie przyznany jako "tylko wygrane" bez możliwości zwrotu stawki, z wymogiem obrócenia 1x na dowolnych zakładach sportowych.

 7. Zakłady Bez Ryzyka mogą zostać zrealizowane zarówno przez Sportingbet Mobile jak i poprzez stronę pl.sportingbet.com

 8. Zakłady Bez Ryzyka są ważne przez 14 dni od przyznania - po tym czasie zostaną usunięte z kont klientów.

 9. Wszyscy uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat.

 10. Konta zduplikowane nie będą się kwalifikować.

 11. Organizator promocji zastrzega sobie prawo do wyeliminowania z promocji, według własnego uznania, indywidualne konta graczy.

 12. Organizator promocji ma prawo do odmowy przyznania nagrody bez podania przyczyny tej odmowy.

 13. Organizator promocji jest jedynym arbitrem tej oferty i jego decyzje będą ostateczne i wiążące w przypadku rozstrzygania sporów z nią związanych.

 14. Użytkownik biorący udział w promocji zobowiązany jest do skonsultowania czy pozostaje w zgodzie z prawem obowiązującym w danym kraju oraz zobowiązany jest przestrzegać warunków i regulaminu serwisu Sportingbet.com.

 15. Organizatorem promocji jest firma Interactive Sports (CI) Limited podlegającą odpowiednim regulacjom prawnym Wyspy Alderney.