MENU

William Hill - Nowa aplikacja dla urządzeń Apple

2013-02-15

williamhill Teraz dzięki nowej aplikacji mobilnej William Hill, możliwość obstawianie w każdym miejscu nabiera nowego znaczenia! Aplikacja została bardzo dobrze zaprojektowana, przez co dotykowa obsługa nie sprawia graczowi żadnych problemów. Wersja mobilna oprócz interfejsu nie różni się funkcjonalnością - każda dyscyplina czy zakład, który do tej pory widzieliście w przeglądarce komputera, znajdziecie też tu!

Oferty bonusowe wyłącznie dla użytkowników aplikacji mobilnej

tobet

  1. Bezpieczny zakład akumulacyjny - jeśli Twój akumulator okaże się przegrany przez jedno nietrafione spotkanie, bukmacher zwróci Ci stawkę tego zakładu!
  2. Nudny remis - jeśli spotkanie zakończy się wynikiem 0:0, bukmacher zwróci Ci stawkę nietrafionych zakładów na dokładny wynik i HT/FT
  3. Strzelec drugiej szansy - jeśli wybrany przez Ciebie zakład na strzelca pierwszej bramki okaże się przegrany, ale ten zawodnik strzeli drugą bramkę w meczu to otrzymasz swoją stawkę spowrotem!
  4. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w William Hill polecam Ci rejestrację z naszych linków promocyjnych, co pozwoli Ci na skorzystanie z innych specjalnych promocji przedstawionych na tym portalu.