MENU

Betsson - Zapowiada się super weekend!

2012-12-13

betssonZapraszamy na Super Weekend do Betsson! Święta tuż tuż, nim się oglądniemy, nadejdzie czas aby usiąść do wigilijnego stołu. Zanim to nastąpi trzeba korzystać z okazji na zarobienie pieniędzy na świąteczne prezenty! Konkurs typerski Super Weekend jest wam już znany, ale chciałbym przypomnieć o bardzo ciekawych potyczkach, jakie odbędą się w ten weekend i będziecie mogli zgarnąć bardzo dużo punktów! Graj razem z nami w Betsson!

Super Weekend w Betsson

Super Weekend jest konkursem typerskim polegającym na zbieraniu punktów, które przyznawane są za poprawnie wytypowane zakłady. Żeby zakład został uznany jako konkursowy, wymagane jest zawarcie na kuponie min. 2 spotkań z piłki nożnej i wypuszczenie go za co najmniej 20 PLN. Ponadto przypominam, że takie same zakłady nie są wliczane ponownie do rankingu. Więcej informacji oraz pełen ranking znajdziecie na stronie Betsson.

Zarejestruj się w Betsson, dokonaj depozytu i aktywuj bonus 111PLN za darmo w zakładce "Dostępne/Aktywne bonusy"! Pamiętaj, aby to zrobić przed obstawieniem pierwszych zakładów!