MENU

Unibet - 15 lat razem z wami!

2012-10-20

unibetZ radością chciałbym was poinformować, że Unibet świętuje swoje 15-ste urodziny! Ta rzetelna, sprawdzona i prężnie rozwijająca się spółka z rynku skandynawskiego, bardzo szybko podbiła europejski rynek zakładów bukmacherskich przez internet. Bukmacher chce z tej okazji nagrodzić swoich graczy cennymi nagrodami, w tym wycieczką marzeń na Karaiby! Marzenia się spełniają! Przekonaj się by nie stracić szansy i graj w Unibet!

15 lat Unibet - urodzinowa promocja

W urodzinowej promocji Unibet, przygotowanej z okazji 15 rocznicy, czeka na was główna nagroda w postaci ekskluzywnej wycieczki na Karaiby, gdzie będziecie mogli spędzić swoje wakacje marzeń! 6 dni beztroskiej zabawy jest na wyciągnięcie ręki!

Aby włączyć się do gry o tą nagrodę, obstawiaj swoje ulubione zakłady sportowe w dniach 22 października - 5 listopada. Jeśli Twoja ilość zdobytych punktów będzie największa - zostaniesz zwycięzcą!! Jest o co walczyć, gdyż pakiet na Karaiby jest wart 4000 EUR, a na graczy z drugiego i trzeciego miejsca czekają 'wyprawki' wakacyjne o wartości 1000 EUR!

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ, na podstronie "15 LAT UNIBET - ZAKŁADY"