MENU

Sportingbet - Promocja na każdy dzień

2012-10-08

sportingbetSportingbet każdego dnia oferuje swoim graczom promocje i bonusy na zakłady bukmacherskie. Jest to o tyle ciekawe, że nie są wymagane żadne wysokie obroty, ograniczone zakłady wyszczególnione w regulaminie czy też duże stawki. Po prostu - spełniasz łatwe warunki promocji, która każdego dnia jest inna i dostajesz bonus!

09 X - Wtorek - Ubezpieczenie Akumulatora

Jeśli lubisz zakłady akumulowane, ale często zdarza Ci się jedno nietrafione zdarzenie na kuponie, to coś dla Ciebie. Sportingbet zwróci Ci część stawki przegranego zakładu, który składał się z min. 3 zdarzeń. Maksymalna kwota zwrotu (w postaci zakładu bez ryzyka) to 100 EUR.

10 X - Środa - Live Happy Hours

Lubisz obstawianie zakładów w trakcie ich trwania? Świetnie! W środę od 13 do 15 będziesz mieć okazję na 10% więcej wygranej, całkiem za darmo! Obowiązują tylko zakłady w sekcji typuj:Live i tylko między 13-15. Zaliczają się zarówno single jak i akumulatory.

11 X - Czwartek - Mobile Happy Hours

Teraz coś dla fanów i fanek swobodnego obstawiania zakładów. Jeśli korzystacie z aplikacji mobilnej Sportingbet, to w tym dniu macie okazję na 10% dodatkowej wygranej. Minimalna stawka na zakład to 25PLN. Promocja trwa cały dzień!