MENU

Unibet - Bezpiecznie w doliczonym czasie

2012-06-20

unibetPromocja na EURO 2012 w Unibet! Jak często zdarza Ci się nie trafić dochodowego zakładu przez 'nieszczęśliwą' bramkę trafioną przez drużynę przeciwną w doliczonym czasie gry? Unibet chcąc oszczędzić wam tego nieprzyjemnego doświadczenia, wypuszcza nową promocję. Jeśli Twój zakład na określony typ zdarzeń okaże się przegrany za sprawą bramki w doliczonym czasie gry - otrzymasz swoją stawkę z powrotem! Graj w Unibet!

Bezpieczny zakład EURO 2012

Promocja ta jest aktualna przez cały okres trwania Mistrzostw Europy EURO 2012. Dzięki niej, nie stracisz swojej stawki, nawet gdy Twój zakład okaże się przegrany. Jedynym warunkiem jest postawienie na jedną z następujących selekcji: Dokładny Wynik, Do przerwy/Koniec meczu, Pierwszy Strzelec/Ostatni Strzelec.

Jeśli bramka w jednym z postawionych przez Ciebie meczów padnie po 90 minucie, Unibet zwróci Ci stawkę zakładu! Nie ma określonej minimalnej stawki zakładu - graj za tyle ile chcesz!

Nasz banner promocyjny - rejestracja z niego pozwala otrzymać największy bonusCi którzy nie widzą bannera mogą się rejestrować PRZEZ TEN LINK TEKSTOWY