MENU

Betclic - Mistrzowskie promocje

2012-06-02

betclicMistrzowskie promocje BetClic na EURO 2012! Mistrzostwa już za 6 dni, bukmacherzy nie tracą więc czasu i zachęcają was do gry. Tym razem czekają na was trzy różnorodne promocje bez ryzyka i wielki konkurs, trwający do zakończenia EURO. Główną nagrodą jest niezapomniany wyjazd piłkarski do Monako, a cała pula nagród opiewa na 54,000zł! Chcesz być jednym ze 100 szczęśliwców? - Nie zwlekaj, sprawdź ofertę Betclik!

Mistrzowski konkurs BetClic

Konkurs trwać będzie od 1.06 do 1.07.2012r czyli przez cały okres trwania Mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie. Pula nagród podana przez bukmachera to 54,000zł, a główną nagrodą jest wycieczka do Monako dla dwóch osób. W końcowym rankingu nagrodzonych zostanie 100 graczy.

Konkurs polega na obstawianiu dowolnych zakładów, ale po kursie co najmniej 1.20 (single, double, wielokrotne). Na podstawie obliczonej wygranej netto (wygrana - stawka = wygrana netto), użytkownik będzie zdobywać punkty rankingowe. Mogą to być zarówno zakłady przedmeczowe jak i Na Żywo!

Co więcej, w ćwierćfinałach Twoje punkty zostaną podwojone, a w półfinałach i finale potrojone! Gracz, który zamieści najwięcej kuponów za pomocą swojego telefonu, otrzyma freebet 400pln! Taka sama nagroda czeka na uczestnika, który trafi kupon z najwyższym kursem łącznym!

Zwrot za zakład na zwycięzcę EURO 2012

Ta promocja obowiązywać będzie od 1 do 7 czerwca. Każdy zakład postawiony na Zwycięzcę EURO 2012 będzie zakładem bez ryzyka, ze zwrotem stawki, aż do 80pln. Warunkiem jest zwrotu jest wygrana reprezentacji Niemiec w całym turnieju.

Zwrot w meczu z bezbramkowym remisem

Ta promocja obowiązywać będzie podczas fazy grupowej i półfinałów EURO 2012. Jeśli obstawiany przez Ciebie mecz zakończy się remisem 0:0, to każdy zakład: dokładny wynik, połowa/cały, pierwszy/ostatni strzelec lub strzelec w meczu, w razie przegranej będzie klasyfikowany do zwrotu, na kwote maksymalnie 80 pln.

Zwrot zakładu na pierwszego strzelca

Ta promocja obowiązywać będzie podczas ćwierćfinałów i finału EURO 2012. Jeśli Twój pierwszy zakład na strzelca pierwszego gola okaże się przegrany, ale ten zawodnik strzeli drugiego gola w meczu, to BetClic zwróci Ci stawkę Twojego zakładu, aż do 80 pln!

sportingbetZarejestruj się przez ten link, dokonaj depozytu w BetClic
Dostaniesz darmowy zakład za 55 pln bez ryzyka !