MENU

Tobet - Wygraj bilet na EURO 2012

2012-05-01

tobetNiespełna 39 dni dzieli nas od rozpoczęcia najbardziej emocjonującego wydarzenia sportowego organizowanego w Polsce w ostatnich latach. Wyczekiwane finały EURO 2012, rozgrywane na boiskach Polski i Ukrainy poprzedzone będą finałami Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz angielskiego klasyku FA Cup. Chcesz wygrać bilet na finały EURO 2012? Sprawdź promocję Tobet!

Bilety na EURO 2012 od Tobet

Główną nagrodą w tej promocji jest bilet dla dwóch osób na półfinałowe spotkanie EURO 2012, rozgrywane na Stadionie Narodowym w Warszawie. Dodatkowo zwycięzca otrzyma 800pln na drobne wydatki, do dowolnego rozporządzenia. Nagroda obejmuje również zakwaterowanie w dniach 27-29 czerwca.

Aby wejść do gry o bilet, należy postawić zakłady na trzy finały rozgrywane w maju tego roku: Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz FA Cup. Waszym zadaniem jest postawienie dowolnego zakładu na każdy z tych finałów za minim. 8 PLN. Nie ma wymogu obstawienia tych zakładów w takim samym czasie.

Osoby, które spełnią wymogi promocji, wezmą udział w loterii, która wyłoni zwycięzcę pakietu na EURO 2012. Pełny regulamin tutaj


to
Zarejestruj się przez TEN link
i dokonaj depozytu w Tobet aby otrzymać dodatkowe 40EUR