MENU

Unibet - Kalendarz Wielkanocny

2012-04-07

unibetWiosna już za oknami a razem z nią święta Wielkanocne. Unibet przygotował dla was specjalny Kalendarz Wielkanocny pełny bonusów i promocji każdego dnia, począwszy od 2 do 15 kwietnia. Promocje obejmują wszystkie dostępne produkty Unibet - zakłady sportowe, poker i kasyno online a także Bingo. Nie zajmie Ci to dużo czasu, a może jedynie pomóc się wzbogacić! Odwiedzaj codziennie stronę Unibet, a tam znajdziesz odnośnik do kalendarza.

Promocja Unibet na dziś 7.04

Big Bingo Night z pulą gwarantowaną 12,000 EUR. Gra rozpoczyna się o godzinie 18:00, gdzie każda runda rozgrywana co 30min to możliwość na zgarnięcie 250EUR.

Kolejna część startuje o 21:00. Tutaj pula wzrasta do 1000E, a godzinę później odbędzie się finał wieczoru z pulą 2000 EUR!

Jeśli nigdy jeszcze nie grałeś w Bingo na platformie Unibet, jesteś także uprawniony do skorzystania z bonusu w wysokości 25 EURo.


Nasz banner promocyjny - rejestracja z niego pozwala otrzymać największy bonusCi którzy nie widzą bannera mogą się rejestrować PRZEZ TEN LINK TEKSTOWY