MENU

Tobet - Rozpoczynamy sezon F1

2012-03-17

tobetInauguracja nowego sezonu Formuły 1 w Tobet! Długo wyczekiwany start jednego z najciekawszych sportów motorowych już za nami. Jutro o godzinie 7:00 czasu polskiego, kierowcy wystartują w pierwszym wyścigu tego sezonu Grand Prix Australii w Melbourne. Dla was przygotowana została specjalna oferta zakładu bez ryzyka, aby w razie przegranej odzyskać postawioną kwotę - zwrot aż do 20 PLN w Tobet!

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zaloguj się na swoje konto w Tobet. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w tej firmie, możesz je założyć w ciągu 5 minut korzystająć z tego adresu. Rejestrując się z naszych linków jesteś uprawiony do otrzymywania naszych specjalnych ofert bonusowych.
  2. Zaloguj się na swoje konto w Tobet, a następnie przedjdź do sekcji "Wpłata".
  3. W polu "Kod promocyjny" wpisz F1AUSTRALIA
  4. Postaw dowolny typ zakładu z Grand Prix Australii, przed rozpoczęciem lub na żywo
  5. Jeśli przegrasz - Tobet zwróci Ci kwotę Twojego zakładu, aż do 20PLN

Regulamin promocji:
- Oferta „Zakład bez ryzyka” dotyczy pierwszego zakładu postawionego przed wyścigiem lub na żywo (LiveBet) na odbywające się 16-18 marca 2012 r. Grand Prix Australii
- Jeżeli użytkownik przegra swój pierwszy zakład postawiony w ramach promocji, w ciągu 24 godzin od zakończenia wyścigu otrzyma zwrot stawki na swoje konto. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 20 PLN.
- Zwrot przysługuje tylko w przypadku przegrania zakładu na wydarzenie objęte promocją. Zwrot nie przysługuje, jeśli zakład na wydarzenie objęte promocją nie zostanie przegrany, nawet jeśli przegrany zostanie cały kupon.
- Zwrot musi zostać postawiony co najmniej raz (1) po kursie 1,50 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub użycie środków do gry w innych działach Tobet. Informacje o pozostałej do obrócenia kwocie, która wymagana jest do odblokowania środków, można znaleźć na stronie swojego konta w zakładce „Szczegóły dot. zablokowanych środków”.
- Oferta obejmuje wszystkie rodzaje zakładów oprócz zakładów na sezon.
- Oferta obejmuje tylko użytkowników Tobet z polskim obywatelstwem.
- Poza niniejszym regulaminem oferta podlega ogólnym zasadom korzystania z serwisu Tobet.