MENU

Sportingbet - Zakład bez ryzyka z komórki!

2012-03-13

sportingbet

Wolność w obstawianiu zakładów bukmacherskich? Sportingbet ma na to świetny sposób! Dostęp 24h/dobę, pełna oferta włącznie z zakładami live i kompatybilność z większością telefonów - to wszystko charakteryzuje mobilny serwis Sportingbet. Postaw swój pierwszy zakład przez komórkę za min. 10PLN, a do Twojego konta zostanie dodany zakład bez ryzyka o wartości 10 PLN! Nie ważne czy wygrasz czy nie - bonus Sportingbet jest Twój!

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zaloguj się na swoje konto w Sportingbet. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w tej firmie, możesz je założyć w ciągu 5 minut korzystając z tego adresu. Rejestrując się z naszych linków jesteś uprawiony do otrzymywania naszych specjalnych ofert bonusowych.
  2. Jeśli nie posiadasz środków na koncie, dokonaj depozytu.
  3. Wejdź przez swój telefon na stronę lajt.sportingbet.com lub pobierz mobilną aplikację ze strony Sportingbet i postaw swój pierwszy zakład za min. 10PLN
  4. Niezależnie czy okaże się on wygrany czy przegrany - do Twojego konta zostanie dopisany zakład bez ryzyka na kwotę 10PLN!

Regulamin promocji:
- Oferta jest dostępna dla nowych lub obecnych klientów Sportingbet Polska składających zakłady via Sportingbet Mobile (lajt.sportingbet.com) od 1.04.2011 do odwołania
- Klienci składający zakłady o minimalnej kwocie 10 PLN z minimalnym kursem 1.3 lub większym otrzymają 10 PLN w Zakładzie Bez Ryzyka. Przy akumulatorach minimalna stawka każdego zakładu musi wynosić 1.3.
- Kwalifikują się tylko zakłady pojedyncze oraz akumulatory. Inne zakłady wielokrotne nie są uwzględnione w tej ofercie.
- Zakłady wstrzymane lub anulowane nie kwalifikują się do promocji.
- Zakład Bez Ryzyka wpłynie na konta graczy do 48h po zrealizowaniu pierwszego zakładu danego klienta na Sportingbet Mobile (lajt.sportingbet.com).
- Zakład Bez Ryzyka zostanie przyznany jako "tylko wygrane" bez możliwości zwrotu stawki, z wymogiem obrócenia 1x na dowolnych zakładach sportowych.
- Zakłady Bez Ryzyka mogą zostać zrealizowane zarówno przez Sportingbet Mobile jak i poprzez stronę pl.sportingbet.com
- Zakłady Bez Ryzyka są ważne przez 14 dni od przyznania - po tym czasie zostaną usunięte z kont klientów.
- Wszyscy uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat.
- Konta zduplikowane nie będą się kwalifikować.
- Organizator promocji zastrzega sobie prawo do wyeliminowania z promocji, według własnego uznania, indywidualne konta graczy.
- Organizator promocji ma prawo do odmowy przyznania nagrody bez podania przyczyny tej odmowy.
- Organizator promocji jest jedynym arbitrem tej oferty i jego decyzje będą ostateczne i wiążące w przypadku rozstrzygania sporów z nią związanych.
- Użytkownik biorący udział w promocji zobowiązany jest do skonsultowania czy pozostaje w zgodzie z prawem obowiązującym w danym kraju oraz zobowiązany jest przestrzegać warunków i regulaminu serwisu Sportingbet.com.
- Organizatorem promocji jest firma Interactive Sports (CI) Limited podlegającą odpowiednim regulacjom prawnym Wyspy Alderney.