MENU

Betsson - Inkasuj bonus w kasynie obstawiając Ligę Mistrzów

2012-03-06

betssonTydzień przerwy to stanowczo za dużo! Betsson wpadł na pomysł zachęcenia swoich graczy do obstawiania zakładów podczas Ligi Mistrzów 2011/2012. We wtorek i środę rozegrane zostaną rewanżowe spotkania LM, które zadecydują o awansie do ćwierćfinałów. Złóż zakład zawierający co najmnij jedną selekcję z 4 rozgrywanych w tym tygodniu meczów Ligi Mistrzów i ciesz się darmowymi obrotami w kasynie Betsson!

Bonus w Kasynie Betsson

Zasady promocji są proste. Postaw dowolny zakład zawierający co najmniej jedną selekcje z oferty na mecze Ligi Mistrzów, rozgrywane we wtorek lub środę (6/7.03.2012r), za minimalnie 15PLN (zakłady "Na żywo" wliczają się do promocji), a otrzymasz od Betsson 1 darmowy spin na slot Mega Fortune za każdy gol strzelony w 4 spotkaniach LM w tym tygodniu. Nie przegap tej okazji, jackpot w Megafortune osiągnął już ponad 2,7 miliona Euro!

Regulamin promocji:
- Kwalifikujesz się do tej promocji, wypuszczając zakład kombinacyjny (przed meczem lub na żywo), zawierający co najmniej jeden z meczy Ligi Mistrzów rozegranych w tym tygodniu.
- Wypuszczony zakład kombinacyjny musi zawierać przynajmniej jedną selekcję z meczami Ligi Mistrzów rozgrywanych w dniach 6-7 marca. Minimalna stawka zakładu to 15PLN. Minimalny kurs zakładu kombinacyjnego to 1,5.
- Darmowe spiny zostaną wypłacone zgodnie z liczbą strzelonych goli w 4 meczach Ligi Mistrzów rozegrancyh w dniach 6-7 marca.
- Wygrane na darmowych spinach muszą być obrócone 35 razy w ciągu 5 dni przed możliwością ich wypłaty. Pieniądze pozostawione na koncie po 5 dniach zostaną utracone.