MENU

William Hill - Sprawdź nową funkcję podczas Ligi Mistrzów

2012-02-22

williamhill Druga odsłona 1/8 finału Ligi Mistrzów w William Hill! Tegoroczne rozgrywki UEFA CL są jednymi z najbardziej nieprzewidywalnych w historii. Potwierdzeniem tego jest m.in odpadnięcie drużyn z Manchesteru i druzgocąca porażka Arsenalu. W obliczu narastającego ryzyka, bukmacher wyciąga ku graczom pomocną dłoń - funkcja Cash-In pozwalająca na zamknięcie zakładu w dowolnym momencie a także zakład bez ryzyka w William Hill!

Funkcja Cash-In 'Wypłać teraz'

Śledząc na żywo postawiony wcześniej zakład, możemy szczęśliwie trafić typ z bardzo korzystnym kursem, jednakże musimy liczyć na utrzymanie rezultatu. Bardzo często niestety nie wszystko idzie po naszej myśli i w końcowych minutach spotkania tracimy naszą wygraną.

Z myślą o takich sytuacjach, William Hill wprowadził do swojej oferty funkcje Cash-In, która pozwala na zamknięcie zakładu w wybranym przez nas momencie, tym samym zgarniając wygraną lub minimalizując ewentualną stratę jeszcze przed jego rozliczeniem.

Zakład bez ryzyka 25 EUR/GBP

  1. Zaloguj się na swoje konto William Hill Jeśli jeszcze go nie posiadasz polecam Ci rejestrację z naszych linków promocyjnych, co pozwoli Ci na skorzystanie z innych specjalnych promocji przedstawionych na tym portalu.
  2. Pamiętaj aby przy rejestracji wpisać kod PL25
  3. Jeśli nie posiadasz środków na swoim koncie, dokonaj depozytu.
  4. Postaw kwalifikujący się zakład na kwotę min. 10EUR/GBP
  5. Automatycznie otrzymasz zakład bez ryzyka na tą samą kwotę co Twój pierwszy zakład.

Więcj informacji znajdziesz na stronie promocji