MENU

Unibet - Zaczynamy Puchar Narodów Afryki

2012-01-21

unibetUnibet zaprasza na rozpoczęcie największej imprezy piłkarskiej na "czarnym lądzie" - Puchar Narodów Afryki! Z pewnością czeka na nas wiele emocji związanych z nadchodzącymi spotkaniami. W czasie trwania tego turnieju będziesz mieć okazję na wygranie wycieczki na mecz EURO 2012! Rusza typer PNA, w którym każdego dnia można wygrać 200E, a zwycięzca klasyfikacji ogólnej po zakończeniu turnieju otrzyma od Unibet pakiet na EURO 2012!

Informacje o konkursie

W czasie trwania turnieju czyli od 21 stycznia do 12 lutego trwać będzie organizowany przez Unibet Typer PNA. Codziennie do wygrania czeka nagroda w wysokości 200E, a dla najlepszego zawodnika klasyfikacji końcowej przygotowany jest pakiet na mecz EURO 2012 zawierający bilety dla dwóch osób, przelot, zakwaterowanie w hotelu oraz pieniądze na drobne wydatki.

Zasady konkursu

Jako uczestnik konkursu możesz wygrać nagrodę każdego dnia. Konkurs polega na obstawianiu kombinacji zakładów ze spotkań PNA. Każdy zakład kwalifikujący się do konkursu musi zostać postawiony za min. 25PLN. Klasyfikację dzienną wygra osoba, która trafi kupon z najwyższym kursem. Kupony mogą się składać jedynie z zakładów PNA!

Przed przystąpieniem do konkursu musisz zapisać się TUTAJ


Zarejestruj się przez TEN link i dokonaj depozytu w Unibet