MENU

Tobet - Typuj na Żywo

2012-01-09

tobetBukmacher Tobet promuje Zakłady na Żywo poprzez uruchomienie konkursu z bardzo atrakcyjnymi nagrodami! Łączna pula 615 euro z pewnością jest bardzo kusząca. Zasady konkursu nie należą do trudnych. Każdy postawiony przez Ciebie kupon zawierający co najmniej dwa zakłady, w tym jeden z sekcji Na Żywo powiększa Twoją szansę. Konkurs wygra osoba, która trafi kupon z najwyższym kursem. Wygrywaj pieniądze razem z Tobet!

Jak włączyć się do konkursu?

  1. Zaloguj się na swoje konto w Tobet. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w tej firmie, możesz je założyć w ciągu 5 minut korzystająć z tego adresu. Rejestrując się z naszych linków jesteś uprawiony do otrzymywania naszych specjalnych ofert bonusowych!
  2. Przejdź do zakładki sekcji LiveBet i postaw zakład zawierający co najmniej dwa zakłady, w tym jeden "Na Żywo"
  3. Konkurs trwa od 1 do 15 stycznia. Aktualną tabelę znajdziesz TUTAJ

Regulamin promocji:
- Autorzy 15 wygranych zakładów z najwyższym kursem, postawionych w okresie 1-15 stycznia, otrzymają nagrody gotówkowe zgodnie z tabelą wygranych.
- Uwzględniane są kupony zawierające co najmniej dwa zakłady, w tym co najmniej jeden na żywo (LiveBet).
- W tabeli konkursowej uwzględniane będą wygrane zakłady z najwyższym kursem. W przypadku kuponów systemowych do klasyfikacji liczony będzie tylko jeden zakład (zwycięski z najwyższym kursem, zawierający co najmniej jeden zakład na żywo).
- Minimalna stawka zakładu wynosi 2 € (8 PLN). Waluta używana przez danego użytkownika przeliczana jest na euro i na podstawie tej waluty ustalane są kursy.
- Zakłady przegrane i anulowane nie są uwzględniane.
- Rozstrzygnięcie ostatniego ze zdarzeń znajdujących się na kuponie musi nastąpić do godz. 12:00 dnia 16.01.2012.
- Aktualne wyniki prezentowane będą na bieżąco na stronie konkursu. Ostateczny układ tabeli, decydujący o podziale wygranych, zostanie przedstawiony po zakończeniu konkursu.
- Nagrody zostaną przekazane zwycięzcom na konto zakładów sportowych w ciągu pięciu (5) dni roboczych od zakończenia konkursu.
- Dany kupon może brać udział tylko w jednym konkursie na zakład postawiony po najwyższym kursie i dotyczy zawsze tego konkursu, który zakończy się najwcześniej.
- Nagrody nie podlegają wymogowi obrotu przed wypłatą.