MENU

Tobet - Bonus 50% na święta!

2011-12-23

tobetŚwiąteczny bonus w Tobet! Pomimo tego, że za oknami śnieg i zawieje, rozgrzewa nas klimat tegorocznych świąt. Co prawda nasza rodzima liga piłki nożnej ma teraz przerwę, ale wielkie europejskie ligi piłkarskie, takie jak Premier League grają cały czas! Oderwij się na chwilę od obowiązków i skorzystaj ze świetnej promocji, jaką oferuje bukmacher Tobet - świąteczny bonus od depozytu w wysokości 50%! Wesołych Świąt!

Jak odebrać swój świąteczny bonus?

  1. Zaloguj się na swoje konto w Tobet. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w tej firmie, możesz je założyć w ciągu 5 minut korzystająć z tego adresu. Rejestrując się z naszych linków jesteś uprawiony do otrzymywania naszych specjalnych ofert bonusowych!
  2. Przejdź do zakładki "Kod promocyjny" i wpisz tam specjalny kod: 50CHRISTMAS i go zatwierdź.
  3. Dokonaj depozytu kwalifikującą się metodą. Twój depozyt zostanie automatycznie powiększony o kwotę 50%!

Regulamin promocji:
- Maksymalna kwota bonusu sportowego 50% wpłaty wynosi 50 € / 200PLN.
-Bonus 50% zostanie przekazany na konto w ciągu 5 minut po zrealizowaniu wpłaty.
- Bonus musi zostać postawiony co najmniej dziesięć (10) razy w dziale zakładów sportowych po kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub użycie środków do gry w innych działach Tobet. Informacje o pozostałej do obrócenia kwocie, która wymagana jest do odblokowania środków, można znaleźć na stronie swojego konta w zakładce „Szczegóły dot. zablokowanych środków”.
- Bonus przysługuje tylko do pierwszej wpłaty dokonanej w okresie promocji, czyli w dniach 23.12.2011 – 26.12.2011.
- Promocja obejmuje użytkowników, którzy otrzymali bonus rejestracyjny i wypełnili warunki jego obrotu.
- O ile nie zostało podane inaczej w niniejszym dokumencie lub regulaminie danej oferty bonusowej, użytkownik musi najpierw postawić wpłatę własną, a dopiero po niej bonus. Tobet zastrzega sobie prawo do usunięcia kwoty bonusu z konta użytkownika (łącznie z ewentualnymi wygranymi uzyskanymi ze środków bonusowych), jeśli wymóg obrócenia bonusu nie zostanie spełniony w ciągu 60 dni od otrzymania bonusu.
- Bonus nie obejmuje wpłat z konta Moneybookers.
- Oferta dotyczy użytkowników Tobet z polskim obywatelstwem.
- Do promocji ma również zastosowanie ogólny regulamin bonusów.