MENU

Betsson - Hit Premier League z bonusem!

2011-12-12

betssonPo raz kolejny bonus w Betsson! Po spotkaniu na szczycie w Hiszpanii czas na szlagierową potyczkę zajadłych rywali ligi angielskiej: Chelsea Londyn - Manchester City. Czy "The Citizens" będą w stanie podnieść się po druzgocącym odpadnięciu z LM? Specjalnie na tą okazję Betsson przygotował dla was mega promocję - postaw ze swojej komórki zakład za 24PLN na dowolne zdarzenie z meczu, a w poniedziałek dostaniesz 25PLN od Betsson!

Oto co należy zrobić

  1. Pobierz na swój telefon aplikację Betsson Mobile ze strony apps.betsson.com
  2. Zaloguj się na swoje konto Betsson. Jeśli jeszcze go nie posiadasz polecam Ci rejestrację z naszych linków promocyjnych, co pozwoli Ci na skorzystanie z innych specjalnych promocji przedstawionych na tym portalu
  3. Jeśli nie posiadasz środków na swoim koncie, dokonaj depozytu.
  4. Postaw ze swojego telefonu zakład za dokładnie 24PLN na dowolną selekcje z meczu Chelsea - Manchester City o min. kursie 1.50
  5. Niezależnie od tego czy Twój zakład okaże się wygrany czy też przegrany - we wtorek o 18 otrzymasz od bukmachera 25PLN za darmo!

Regulamin promocji:
- Zainstaluj za darmo naszą aplikację na komórkę z apps.betsson.com
- Zaloguj się na swoje konto w Betssonie i wypuść ze swojej komórki zakłady zawierające mecz Real Madryt - Barcelonae.
- Liczyć się będzie tylko kupon dokładnie za 24 PLN, a całkowity kurs na kuponie musi być równy 1,5 lub wyżej.
- W poniedziałek o 18:00 wyślemy Ci na maila kod vouchera na bonus 25 PLN - musi być on obrócony 6 razy przy kursie 1,5 lub wyższym, przed możliwością jego wypłaty.