MENU

Tobet - Wygraj piłkarską wycieczkę!

2011-12-09

tobetWygraj wycieczkę w Tobet! Z pośród różnorodnych promocji jaką bukmacherzy oferują swoim użytkownikom podczas okresu świątecznego, najciekawiej wygląda akcja przygotowana przez bukmachera Tobet. Otóż możesz wygrać wycieczkę na spotkanie Premier League lub La Liga! Jeśli postawisz w ten weekend zakład zawierający co najmniej jedną selekcję z ligi angielskiej i hiszpańskiej, automatycznie zostaniesz dopisany do listy uczestników losowania Tobet!

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zaloguj się na swoje konto w Tobet. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w tej firmie, możesz je założyć w ciągu 5 minut korzystająć z tego adresu. Rejestrując się z naszych linków jesteś uprawiony do otrzymywania naszych specjalnych ofert bonusowych.
  2. Postaw dowolny typ zakładu, zawierający przynajmniej po jednej selekcji z Premier League oraz La Liga. Minimalna stawka zakładu o 2 EUR
  3. Wtedy zostaniesz dopisany do świątecznej loterii Tobet!

Regulamin promocji:
- W loterii udział wezmą gracze, którzy postawili kupon zawierający jeden mecz angielskiej Premier League i jeden hiszpańskiej La Ligi.
- Nagrody w loterii to karta podarunkowa o wartości 1000 € przeznaczona na opłacenie wyjazdu na mecz Premier League w Londynie i wycieczka dla dwojga na El Clásico, czyli mecz Barcelona – Real Madryt, rozgrywany 22 kwietnia 2012 r. (data może ulec zmianie).
- Kupony biorące udział w promocji muszą zawierać jeden mecz angielskiej Premier League i jeden hiszpańskiej La Ligi z kolejki rozpoczynającej się 10 grudnia. Minimalna stawka zakładu wynosi 2 €.
- Uwzględniane są zarówno zakłady na żywo, jak i zwykłe.
- Zwycięzcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie lub mailowo, zgodnie z udostępnionymi danymi kontaktowymi.
- Loteria odbędzie się najpóźniej dnia 16 grudnia.
- Karta podarunkowa na wyjazd do Londynu posiada wartość 1000 €. Zwycięzca może wybrać dowolną agencję turystyczną. Wycieczka na El Clásico obejmuje lot w obie strony z głównego lotniska w kraju zwycięzcy, zakwaterowanie w hotelu (pokój dwuosobowy ze śniadaniem) oraz bilety na mecz Barcelona – Real Madryt rozgrywany 22 kwietnia (data może ulec zmianie). Nagroda nie obejmuje kosztów dojazdu na lotniska i z powrotem. Zwycięzca we własnym zakresie ureguluje wszelkie podatki należne z tytułu uzyskania wygranej.
- Wycieczka na El Clásico (Barcelona – Real Madryt) nie podlega odstąpieniu na rzecz osoby trzeciej ani wymianie na ekwiwalent gotówkowy lub jakikolwiek inny produkt bądź usługę. Jeżeli zwycięzca nie będzie mógł zrealizować nagrody, wróci ona do Tobet.
- Oferta obejmuje wszystkich użytkowników Tobet.