MENU

Tobet - Sezon biathlonowy powraca!

2011-11-18

biathlonŚwiętuj inaugurację sezonu zimowego 2011/12 z Tobet! W najbliższą sobotę, 19 listopada, rozpocznie się Puchar Świata w biegach narciarskich w Norweskim Sjusjoen. Z tej okazji firma Tobet przygotowala ofertę specjalną - postaw dowolny zakład z oferty na zawody w Sjusjoen, a jeśli okaże on się przegrany, bukmacher zwróci Ci Twoją stawkę, aż do 5 EUR! Każdy rodzaj zakładów jest wliczany w ramach zakładu bez ryzyka, również zakłady na żywo.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zaloguj się na swoje konto w Tobet. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w tej firmie, możesz je założyć w ciągu 5 minut korzystająć z tego adresu. Rejestrując się z naszych linków jesteś uprawiony do otrzymywania naszych specjalnych ofert bonusowych.
  2. Doknaj wpłaty na swoje konto, przejdź do zakładki "Kod promocyjny" i wpisz tam specjalny kod: CROSSSKIING.
  3. Postaw zakład na dowolne zdarzenie z Pucharu Świata w Sjusjoen w dniach 19-20 listopada. Liczą się wszystkie rodzaje zakładów, w tym akumulatory z innymi wydarzeniami.
  4. Jeśli Twój zakład okaże się przegrany, Tobet zwróci stawkę zakładu na Twoje konto w ciągu 24h.Maksymalna kwota zwrotu to 5 EUR.

Regulamin promocji:
- Oferta dotyczy tylko pierwszego zakładu zwykłego lub na żywo (LiveBet) postawionego przez danego użytkownika na co najmniej jedno zdarzenie związane z następującymi zawodami pucharu świata w biegach narciarskich: 10 km stylem dowolnym kobiet (19 listopada), 15 km stylem dowolnym mężczyzn (19 listopada), sztafeta kobiet, sztafeta mężczyzn (20 listopada).
- Pierwszy zakład postawiony przez danego użytkownika na puchar świata w biegach narciarskich w norweskim Sjusjoen jest wolny od ryzyka do kwoty 5 €.
- Promocja obejmuje wszystkie rodzaje zakładów (pewniaki, systemowe, akumulatory i pojedyncze), postawione zarówno przed zawodami, jak i na żywo (w dziale LiveBet).
- Jeżeli użytkownik przegra swój pierwszy zakład postawiony w ramach promocji, w ciągu 24 godzin od zakończenia zawodów otrzyma zwrot stawki na swoje konto.
- Zwrot nie podlega wymogowi obrotu przed wypłatą.
- Oferta obejmuje tylko użytkowników Tobet z polskim obywatelstwem.