MENU

Unibet - Wygraj 2500E podczas WTA Stambuł

2011-10-24

unibetTypuj przez Unibet Mobile! Od 25 do 30 października trwać będzie w Stambule kończący ten sezon Turniej Masters. Udział w weźmie 8 najlepszych damskich rakiet na świecie, a wśród nich nasza rodaczka Agnieszka Radwańska! Dla was jest to również okazja na zdobycie dodatkowej kasy! Otóż każdego dnia Unibet będzie rozdawać 5 nagród po 100E! Wystarczy, że będziesz obstawiać na WTA Stambuł przez swoją komórkę!

Jak wziąć udział?

  1. Zapisz się na stronie promocji w Unibet -> TUTAJ
  2. Obstawiaj zakłady przez komórkę. Mogą to być zarówno selekcje przedmeczowe jak i Na Żywo. Minimalna stawka kwalifikująca się do promocji to 3E(około 12zł)
  3. Zasady są proste - im więcej wniesiesz takich zakładów tym więcej losów otrzymasz.
    1 zakład - 1 los.
  4. Na szczęśliwców czeka 5 nagród po 100E każdego dnia (5 dni)

Regulamin promocji:
- Tylko zakłady postawione z Twojej komórki z minimalną stawką €3 (równowartość w innych walutach) na odbywające się spotkania w ramach Finałów WTA w Stambule, wezmą udział w losowaniu 5 nagród po €100 każda (każdego dnia przez 5 dni)
- Promocja trwa od 25 do 30 października.
- Minimalna kwota kwalifikującego się zakładu to odpowienika €3 w dowolnej walucie.
- Zarówno zakłady wniesione przed rozpoczęciem spotkań, jak i w trakcie ich trwania biorą udział w promocji.
- €100 bonusu dla wylosowanych osób (pięć losowań) zostanie dodane do konta w ciągu 2 dni roboczych. Bonus ten, przed wypłatą z konta, musi zostać obrócony minimum raz na zakładach bukmacherskich.
- Unibet zastrzega sobie prawo do wycofania, wstrzymania lub wprowadzenia zamian w promocji w dowolnym czasie jej trwania.