MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 9 maja 2012r

Dukla Praga - Sparta Praga (g.18:00)
Typ: Sparta AH(-1)
Kurs: 1.90 bet365


Dukla:
Dukla sezon ma już zakończony. Zajmuje bezpieczne szóste miejsce w tabeli, które jest bardzo dobrym wynikiem. Do czwartej Mlady traci sześć punktów, ale patrząc na ostatnie wyniki tej drużyny to chyba nie zależy jej na dogonieniu tego zespołu. Mijsce spadkowe też jej jak najbardziej nie zagraża jak na tak wysoką pozycję. Być może też dlatego w ostatnich pięciu ligowych spotkaniach zdobyła dziewięć punktów. Ostatnie dwie kolejki przyniosły dwie porażki z Mladą właśnie u siebie 1-2 oraz Teplicami, które je wyprzedziły w tabeli przegrywając aż 0-4. U siebie Dukla z czternastu meczy wygrała siedem. Ostatnie spotkania to jednak dwie porażki, dwa zwycięstwa i remis. Oprócz Mlady porażka również z walczącym o mistrzostwo Libercem 1-2. Jak można było się spodziewać w przegranym meczu z Teplicami zagrało kilku innych piłkarzy niż tych z ostatniego wygranego meczu ligowego z Ostravą.

Sparta:
Sparta nadal walczy o mistrzostwo i łatwo się nie podda. Na dwie kolejki do zakończenia sezonu zajmuje drugie miejsce i tarci tylko dwa punkty do pierwszego Liberca. W ostatnich pięciu spotkaniach zespół Sparty wygrał trzy mecze. Na wyjeździe również radzi sobie bardzo dobrze. Jest drugim zespołem w lidze pod tym względem. Odniosła jedenaście zwycięstw z czternastu meczy jakie rozegrała na wyjeździe. Ostatnio jednak mała wpadka w pojedynku z Mladą i porażka 0-2. Bramki wyjazdowe też dają imponujący efekt. Aż 29-9 w tej klasyfikacji.

Prognoza:
Zespół Sparty nie może przegrać w żadnym z tych dwóch ostatnich meczy jeśli marzy o mistrzostwie i musi liczyć jeszcze na potknięcie zespołu z Liberca. Za ich plecami czają się już piłkarze z Pilzna, którzy marzą o obronie tytułu. Sparta dzisiaj nie powinna mieć problemów z grającą o nic drużyną Dukli Praga. Ostatnie trzy mecze tych drużyn to jeden bezbramkowy remis i dwa zwycięstwa Sparty 5-2 i 3-1. Stawiam zdecydowanie na zespół gości po bardzo dobrym kursie z handicapem.

1:1

Autor: mariusz26hehe
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych lig TUTAJ