MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 8 października 2011r

Charlton - Tranmere Rovers (g.16:00)
Typ: Charlton
Kurs: 1.65 unibet

Podczas gdy główne ligi piłkarskie pauzują ze względu na mecze reprezentacyjne, niższe ligi wcale nie mają przerwy, tak, więc jutro o godz 16 w rozgrywkach League One zmierzy sie lider tabeli Charlton z 12 zespołem Tranmere.
Przebieg tego meczu powinien być korzystny dla gospodarzy. Jedynym atutem przemawiającym za gośćmi jest chyba tylko szczęście, na które mogą liczyć, ponieważ statystycznie są skazani na pożarcie. Charlton ogrywał u siebie rywali pokroju ich jutrzejszego gościa np Chesterfield 3:1.. Dużym plusem dla jutrzejszych gospodarzy jest fakt iż grają dobrze nie tylko u siebie lecz także potrafią wywalczyć punkty w meczach wyjazdowych z silnym rywalem ( Sheffield Utd 0:2, Milton Keynes 1:1 ).
Są to drużyny liczące sie w walce o awans tak więc Charlton udowadnia że piłkarsko są w stanie ograć każdą drużynę w tej lidze.
Ostatnie 5 meczy obu drużyn pokazuje jak wiele dzieli te dwie ekipy. Gospodarz jutrzejszego meczu zdobył 13 pkt a gość tylko 4.
Faworyt tego spotkania jest raczej tylko jeden. Charlton strzelił dotychczas najwięcej, bo aż 23 bramki a stracił tylko 9. Tranmere co prawda defensywę ma dobrą ( strata 10 goli) jednak ofensywa pozostawia sporo do życzenia ( 11 bramek).
Reasumując w mojej opinii Charlton powinien bez większych emocji i nieciekawych sytuacji wygrać ten mecz i umocnić się na pozycji lidera.

1:1

Autor: kobe28
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi angielskiej TUTAJ