MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 8 kwietnia 2012r

Ukraina – Rumunia (g.13:00)
Typ: Ukraina (-1.5)
Kurs: 1.80 bwinDziś w Charkowie zostanie rozegrany mecz rewanżowy play-off eliminacji do Mistrzostw Świata w Tajlandii w futsalu, w którym Ukraina podejmie Rumunię.
Pierwsze spotkanie w Rumuńskim Tirgu-mures spokojnie wygrali Ukraińcy 4:0 (3:0) po golach zdobytych przez: Stepana Struka, Serhiy Zhurba, Dmytro Fedorchenko oraz Yevgenija Rogachova.
Jeśli ktoś spojrzy na wynik może, pomyśleć że mecz był jednostronny. Nic bardziej mylnego, ponieważ, to Rumunia była stroną przeważającą, praktycznie pod każdym względem po za bramkami. W strzałach celnych 10:9 ,w rożnych 14:6 na korzyść Rumunów a także posiadanie piłki mieli minimalnie większe. Natomiast Ukraina bardzo mądrze grała w kontratakach i dobrze wykonywali stałe fragmenty, oraz mądrze grali w obronie dlatego wygrali. Awans jest praktycznie przesądzony po pierwszym meczu, lecz trener reprezentacji Ukrainy Gennadiy Lisenchuk, doskonale zdaje sobie sprawę że Rumunia z meczu na mecz robi postępy pod okiem Hiszpana Sito Rivera i zapewne, przyjadą powalczyć chodź by o zachowanie twarzy a może nawet i o wygranie spotkania. Dlatego Lisenchuk najprawdopodobniej od pierwszego gwizdka wystawi najmocniejsze zestawienie, by od początku narzucić swój styl, strzelić ze 2 gola, by mieć pewny awans, dać pograć zawodnikom, którzy mniej grają i ostudzić zapały rywali. Nasi sąsiedzi są zdecydowanym faworytem jutrzejszej rywalizacji, naprawdę widać, że grają praktycznie tym samym składem od dłuższego czasu i niektóre zagrania, mogą wykonywać w ciemno. Z dobrej strony pokazali się na ME w Chorwacji przegrywając z gospodarzami w ćwierćfinale po karnych a Rumunii przegrali sromotnie z Hiszpanami 3:8 także na tym etapie rozgrywek lecz z grupy udało im się wyjść dosyć szczęśliwie, gdyż Czesi nie trafili z formą. Pierwszy mecz pokazał kto jest lepszy mimo tego, że optyczną przewagę mieli Rumunii, jeśli Ukraina od początku wyjdzie bojowo nastawiona jak w poprzednim meczu, narzuci swój styl na swoim terenie i będzie do bólu skuteczna to się nie martwię o handicap

1:4

Autor: Anderson89
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych dyscyplin TUTAJ