MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 8 grudnia 2011r

Junhui D. - Robertson N. (g.13:30)
Typ: Robertson N.
Kurs: 1.83 pinnacle

Neil ostatnim czasy prezentuje bardzo dobrą formę, może nie przekłada się to zbytnio na jakieś szczególne osiągnięcia, ale umówmy się, że ważnych zawodów takich jak te do tej pory nie było.
Natomiast w Anglii idzie jak burza pokonując w 1 rundzie w ładnym stylu zawsze groźnego Selta 6-1 a następnie w 2 rundzie Dotta 6-3 także kontrolując cały przebieg spotkania. Przy stole wygląda na bardzo pewnego przy wbiciach, buduje wysokie breaki i widać, że czuje się rozluźniony (oby nie za bardzo ) Jutro jak dla mnie jest zdecydowanym faworytem, powiem więcej.. jest drugim obok Selby'ego faworytem do końcowego triumfu w UK.
Ding gra strasznie ciężko.. w każdym meczu ostatnio męczy się z przeciwnikami i wygrywa tylko dzięki ich spaleniu w decydujących momentach. Podobnie ma się rzecz na UK, w 1 rundzie wygrał 6-5 z Davisem, ale zwycięstwo to było niezwykle fartowne, że tak powiem.. cały czas musiał gonić wynik a przy stanie 5-4 dla Marka, brakło dosłownie chyba z 2 bil wbitych przez Anglika, aby Ding zakończył przygodę z turniejem, potem to już nieporadność Davisa i mamy Chińczyka w 2 rundzie. A tam Stevens, który także mimo dość średniej grze postawił bardzo wysoko poprzeczkę Chińczykowi i znowu o końcowym sukcesie musiała zadecydować ostatnia partia.. Jak już wspomniałem wyżej Ding to nie ten sam zawodnik co zwykle i jutro świetnie dysponowany Robertson powinien go odprawić z kwitkiem.

2:6

Autor: Karol_90
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz ze snookera TUTAJ