MENU

Typy na 8 czerwca 2012r Polska - Grecja

Typy na 8 czerwca 2012r

Polska - Grecja (g.18:00)
Typ: DW 1:0
Kurs: 5.50 expekt

Polska:
Polska już w piątek zainauguruje turniej meczem z Grecją. Polacy jako gospodarz turnieju nie musiał kwalifikować się do niego. Są tego niestety minusy. Minusem jest brak meczów o stawkę i rozgrywanie tylko meczy towarzyskich, w których nie zawsze rywale, ale i my sami graliśmy na najwyższym poziomie. Plus to długie i solidne tworzenie drużyny. Mecze towarzyskie przed samym turniejem napawają optymizmem. W sobotę pokonaliśmy Andorę 4-0. Wcześniej ograliśmy dwa razy po 1-0 Słowację i Łotwę. W pięciu ostatnich meczach towarzyskich nie straciliśmy bramki. Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra i każdy odlicza czas do meczu piątkowego. Na plus również kadra, która w dużej mierze składa się z zawodników doświadczonych, którzy odgrywają w swoich klubach role znaczące nawet za granicą, co nie spotykało się za często na poprzednich turniejach z naszym udziałem.

Grecja:
Grecja przystępuje do tego turnieju po wygraniu grupy eliminacyjnej przed innym uczestnikiem EURO 2012 Chorwacją i to na dodatek bez porażki. Odnieśli siedem zwycięstw i trzy remisy. Jest to wynik godny podziwu nawet jeśli grali w grupie z Maltą, Gruzją, Łotwą czy Izraelem. Chorwację u siebie potrafili ograć 2-0. W dziesięciu spotkaniach stracili pięć bramek co daje zaledwie 0.5 bramki na mecz. Kadra jest gotowa do turnieju, a szybko kuruje się Torosidis i on pewnie zagra już w meczu z nami. Jedyny minus to obsada bramki, która na kilka dni przed turniejem jest jeszcze nie obsadzona. Zagra Chalkias, Sifakis lub Tzorvas, bo oni są powołani, ale widoczny jest brak Nikopolidisa. Mimo to dyscyplina taktyczna powoduje jak wspomniałem świetna grę obronną.

Prognoza:
Polska według bukmacherów jest faworytem tego meczu. Wszyscy mamy taką nadzieję, że tak będzie. Jednak żelazna dyscyplina taktyczna gości daje niemal pewny typ na under 2.5 w tym spotkaniu. Dla obu drużyn będzie to niesłychanie ważny mecz i przegrany może być w dużej presji podczas pozostałych spotkań. Mecze Polaków z Grekami w tym nowym stuleciu kończyły się właśnie takimi wynikami. Ostatni mecz z Grecją rozegraliśmy 29.03.2011 roku i padł bezbrakowy remis. Wcześniej zwycięstwo naszej reprezentacji 2-0 i 1-0. Tylko raz padła bramka w pierwszej połowie.

1:1

Autor: mariusz26hehe
Źródło: typybukmacherskie.org
Analizy na EURO 2012 znajdziesz TUTAJ