MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 7 października 2011r

Korea Płd - Polska (g.13:00)
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.10 bet365

Koreańczycy są raczej faworytem tego spotkania, ale raczej ze wzglądu na atut własnego boiska niż umiejętności czysto piłkarskie, chociaż i pod tym aspektem są bardzo mocni. Ale mimo wszystko podroż Polaków do Azji praktycznie w środku sezonu i w decydującym okresie przygotowań do EURO 2012 nie powinna pomóc im w osiągnięciu wspaniałego rezultatu w tym meczu, chociaż należy pamiętać, że kluczowi zawodnicy Koreańscy także grają w ligach np. europejskich wiec i dla nich podroż może być uciążliwa. Oczywiście temat sensu tej wycieczki "Biało-Czerwonych" to okazja do dyskusji raczej w innym czasie, wiec lepiej zajmę sie meczem.
Koreańczycy z południa w ostatnich meczach o punkty nie zawodzili. Ograli u siebie wysoko Liban 6:0 a w meczu z Kuwejtem udało im się wywieść 1 pkt ( 1:1) grając jako goście .
Wszyscy znamy ostatnie osiągnięcia Polaków. Remis i dobra gra z Niemcami ( pomijając ostatnie sekundy...) pokazują ze nasi są w stanie przeciwstawić sie nawet największym zespołom, szkoda, że takie świetne występy zdarzają im się głównie u siebie, wiec jutrzejszy mecz będzie okazją by udowodnić swoje umiejętności również w roli gościa. ·Moje obawy przed jutrzejszym meczem skierowane są głównie na formacje defensywną naszego zespołu, niepewna gra i głupie błędy, które są zmora Polaków na pewno będą motywacją dla gospodarzy by jak najbardziej " przycisnąć " gości w ofensywie, zwłaszcza, że Koreańczycy są zespołem żywo i energicznie grającym w ataku tak wiec czeka nas jutro bardzo ciekawy sprawdzian dla Orłów. Oczywiście ciężko porównać futbol w wykonaniu Azjatów do futbolu w wykonaniu Europejczyków jednak Polacy w tej decydującej fazie przed Euro powinni w każdym meczu dawać z siebie jak najwięcej by przekonać niedowiarków, że będzie ich stać na coś więcej niż tylko walkę o wyjście z grupy za mniej niż rok.

2:2

Autor: kobe28
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z meczy międzynarodowych TUTAJ