MENU

Typy na 7 maja

Typ na 7 maja 2014r

Nybergsund – HamKam

Typ: 1

Kurs: 2,60 bet365

HamKam strzeliło tylko jedną bramkę w pierwszych sześciu meczach Adeccoligaen i zajmuje ostatnie miejsce w rankingu z zerowym kontem punktowym. Nie pomogło, że doświadczony szkoleniowiec Vegard Skoghein zrezygnował z funkcji trenera dwa tygodnie temu (drużynę tymczasowo przejął były środkowy obrońca zespołu Peter Sorensen) - zespół jak przegrywał, tak przegrywa nadal. Jak tak dalej pójdzie, to "Kama" stanie się głównym kandydatem do spadku. Za cztery dni ważny mecz wyjazdowy z Tromsdalen, który na dzień dzisiejszy wydaje się być priorytetowym. Pomocnik Emil Sildnes rozpoczął treningi po kontuzji, ale jest mało prawdopodobne by dzisiaj zagrał.
Nybergsund jest typowany do awansu z Division 2 (Group 2). Podopieczni Ola Brendena zaczęli sezon bez porażki (1-2-0) i obecnie zajmują 5-aąlokatę w tabeli ze strata 4-ech punktów do lidera. W znakomitej formie jest hiszpański napastnik Antonio Nieves Martin, który już zdobył trzy bramki.
HamKam w poprzedniej rundzie NM Cup pokonało w meczu wyjazdowym Ottestad 4:2 grające na co dzień w Third Division. Dzisiaj rywal znacznie mocniejszy. Bowiem Nybergsund ma duże doświadczenie z gry w Adeccokligaen z ostatnich sezonów i na naturalnej nawierzchni Nybergsund Stadion jest zawsze mocne i nieprzewidywalne.
Autor: Yankes

Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych lig TUTAJ