MENU

Typy na 7 listopada 2012r Kostaryka – Ukraina

Typ na 7 listopada 2012r

Kostaryka – Ukraina (g.13:00)
Typ: Ukraina -1.5
Kurs: 1.625 pinnacle

Kostaryka po 2 meczach ma 3 pkt. po wygranej trochę nie spodziewanie nad Paragwajem 3:6. Przegrała natomiast 3:1 z gospodarzami turnieju. Ukraina ma 4 pkt. po remisie 3:3 z Paragwajem oraz wygranej 3:5 z Tajlandią.
W tym meczu faworyt jest jeden czyli nasi wschodni sąsiedzi. Którzy po słabym meczu początkowej fazy mistrzostw, w drugim meczu już zagrała, może nie tyle lepiej co skuteczniej. A pierwsze skrzypce grają Maksym Pavlenko strzelec 3 bramek oraz Ievgen Rogachov strzelec 2 bramek, a najwartościowszym zawodnikiem w teamie Gennadiya Lisenchucka jest atakujący – rozgrywający Denys Ovsiannikov, który „robi” całą grę do przodu. Kostarykańczycy zagrała bardzo słabo w meczu otwarcia, by w meczu o wszystko dla nich zagrać pierwszą połowę, tak samo słabo jak w pierwszym meczu gdzie przegrywali 0:2. By po przerwie wyjść z nastawieniem zniszczenia rywala, co im się udało, bo całe spotkanie wygrali 6:3 pokazują w ciągu 20min inną grę. Liderami tej reprezentacji jest trio Diego Zuniga, Luis Navarette i Edwin Cubillo, nakręcający wszystkie ataki i zarazem jedyni strzelcy bramek na turnieju.
Reasumując poczynania obu zespołów. Ukraina to dobry i solidny zespół, potrafiący grać ładną i skuteczną piłkę, nie załamujący się gry rywal prowadzi, robiący dalej to co zostało założone w przed spotkaniem, ale u którego razi mnie złe podchodzenie do rywala kiedy to oni prowadzą. Mam tutaj na myśli mecz z Tajlandią, gdzie prowadząc 5:1 skończyło się 5:3 a mogło nawet remisem, ale również mecz barażowy z Rumunią. Kostaryka, przed pierwszymi spotkaniami, miała być chłopcem do bicia, który może urwie jakiś punkt, mocniejszej ekipie, a tutaj nie spodziewanie ograła silny Paragwaj. Widać u nich determinacje i wolę walki, mimo, nie powodzenia, pokazuje to jakim charakternym zespołem są. W tym spotkaniu przyjdzie im się zmierzyć z drużyną, lepszą od poprzednich, nawet jeśli Ukraina nie prezentuje się tak jak od nich oczekiwano i nie spodziewam się niespodzianki i liczę że Ukraina wygra pewnie i awansuje z 1-go miejsca tak jak zakładałem to przed turniejem.

1:6

Autor: Anderson89
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych dyscyplin TUTAJ