MENU

Typy na 7 czerwca 2012r Trelleborg – Landskrona

Typy na 7 czerwca 2012r

Trelleborg – Landskrona BoIS (g.18:30)
Typ: Trelleborg DNB
Kurs: 1.70 expekt

Trelleborg rozpoczął sezon bardzo słabo (1-3-5 w pierwszych 10-u meczach) i obecnie zajmuje odległe 14-e miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 6-u punktów. W ostatnim spotkaniu podopieczni Martina Laneryda przegrali u siebie na Ymorvallen ze słabiutkim (i głównym kandydatem do spadku) Varnamo 1:2 i do bezpiecznej strefy tracą już 5 punktów.

Pomocnik Ibrahim Koroma jest zawieszony za nadmiar kartek, a napastnik Tobias Mattsson kontuzjowany. Do gry natomiast dzisiaj wracają obrońca Peter Abelsson, pomocnik Viktor Svensson i napastnik Fredrik Jensen.

Kadra meczowa: Fredrik Persson, Zlatan Azinovic, Dennis Melander, Peter Abelsson, Johan Nilsson-Guiomar, Tobias Mattsson, Tobias Malm, Jonathan Åkerman, Zoran Jovanovic, Sebastian Carlsén, Magnus Andersson, Jonathan Asp, Viktor Svensson, Rasmus Larsson, Mattias Adelstam, Fredrik Jensen, Andreas Grahm, Mohamed Ramadan

Landskrona (6/16 pkt.) zaczęła sezon dobrze (5-1-4). Zwłaszcza u siebie na Landskrona IP (4-0-1) na boiskach rywali jednak podopieczni znanego nie tylko w Europie internacjonała Henrika Larssona prezentują się już dużo słabiej (1-1-3). W ostatni "BoIS" ograli na swoim stadionie Ljungskile 2:1, ale po bramkach strzelonych w ostatnich minutach spotkania.

Do gry wrócił już napastnik Fredrik Karlsson (grał w ostatnim meczu od początku przeciwko Ljungskile). Natomiast nie zagra dzisiaj kluczowy obrońca (i kapitan zespołu) Linus Malmqvist, oraz napastnicy Amethyst Bradley Ralani i Fredrik Olsson (wszyscy kontuzje).

Trelleborg miał aż 10-o dniową przerwę od ostatniego meczu natomiast Landskrona tylko 3-y dni. I to powinno być atutem dla gospodarzy, a także powrót do gry kilku ich kluczowych graczy i historia wzajemnych gier. Bowiem Trelleborg u siebie na Vångavallen wygrał ostatnie spotkania ligowe z Landskrona BoIS, a w u-u rozegranych meczach od sezonu 2001/02 (liga i puchar) zanotował 4-y zwycięstwa i tylko 1-ą porażkę.

0:1

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Analizy na EURO 2012 znajdziesz TUTAJ