MENU

Typy na 6 września 2012r Belgium (U21) – Norway (U21)

Typy na 6 września 2012r

Belgia (U21) – Norwegia (U21) (g.19:30)
Typ: Belgia AH0
Kurs: 1.60 pinnacle

Belgia jest na trzecim miejscu w grupie 8 Euro U21 z ośmioma punktami na koncie (2-2-2). Do dzisiejszego rywala (faza play-off) tracą 5 punktów. Zatem jeśli chcą zachować realne szanse na play-off, to dzisiaj muszą u siebie wygrać (maja jeszcze w zanadrzu ostatnie domowe spotkanie z najsłabszą Islandią). Belgowie rozegrali jak dotąd na swoim terenie dwa mecze i oba wygrali (z prowadzącą w grupie Anglią 2:1 i Azerbejdżanem 4:1). Z Norwegią zremisowali 2:2 w Stavanger (listopad ubiegłego roku). Uznawani są za jedna z lepszych ekip U21 w Europie. Szkoleniowiec Johan Walem ma do swojej dyspozycji spore grono utalentowanych młodych graczy z których większość gra na najwyższym poziomie w Belgii (jak choćby pomocnik Charlerois Badibanga, który jest już kluczową postacią Anderlechtu Bruksela). Niektórzy z nich są już nawet w możniejszych klubach Anglii, Holandii, czy Francji.
Norwwegia jest na drugim miejscu w grupie. Jednak podopieczni Pera Joara Hansena nie wygrali żadnego domowego spotkania z zespołami walczącymi o awans (z Belgia 2:2 z Anglią 1:2). Kadra oparta jest głównie o zawodników, którzy grają w rodzimej Tippeligaen. Bramkostrzelny napastnik Joshua King dostał powołanie do pierwszej reprezentacji Norwegii (Manchester United, obecnie wypożyczony do Hull City), a w jego miejsce powołanie dostał
obrońca Jonatan Tollås (Aalesund).
Dzisiaj na Freethiel stadion w Beveren ekipa Belgii musi wygrać, aby zachować realne szanse na awans. Norwegia ma silny zespół, ale raczej nie wystarczająco silny, aby odebrać dzisiaj jakiekolwiek punkty zmotywowanym gospodarzom.

1:3


Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Analizy z spotkań międzynarodowych TUTAJ