MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 6 stycznia 2012r

Burton Albion – Accrington Stanley (g.20:45)
Typ: Accrington (0, +0.5 )
Kurs: 1.80 pinnacle

Po słabym początku sezonu obecnie Accrington Stanley gra nareszcie na miarę oczekiwań. Od 9-u gier ekipa z hrabstwa Lancashire nie zaznała goryczy porażki ( 6-esć wygranych i 3-y remisy) i powolutku pnie się w górę ligowej tabeli (11/36 pkt.). Aktualnie "Accy" ma tylko cztery punkty miejsca gwarantującego grę w fazie play-off, które... obecnie zajmuje Burton.
Burton (7/40 pkt.) nie jest w najlepszej formie (w ostatnich 5-u meczach tylko 1-a wygrana i 2-ie porażki). W minionej rundzie rozgrywek "Brewers" dosyć nieoczekiwanie przegrali u siebie na Pirelli Stadium z dużo niżej notowanym (i walczącym o utrzymanie) Hereford 0:2.
Obie drużyny ostatnio wzmocniły składy - Burton pozyskał srodkowego obrońcę Caluma Davenporta z West Ham, a Accrington wypożyczył Kongijskiego obrońcę Aristote Nsiala z Evertonu.
W ekipie gospodarzy ostatnio nabawili się kontuzji (i dzisiaj nie zagrają) najlepszy "snajper" zespołu Billy Kee (12 bramek w tym sezonie) i kluczowy obrońca Aaron Webster (2 bramki w tym sezonie). Długoterminowa kontuzje leczy kluczowy srodkowy obrońca Nathan Stanton.
W zespole Accrington do gry po okresie zawieszenia wraca ważny pomocnik Luke Joyce, ale zawodnicy wypożyczeni Kevin Long (Burnley), Luke Dobie (Middlesbrough) i Will Hatfield (Leeds) powrócili do swoich klubów.
Oba zespoły spotkały się 15-o krotnie w ostatnim 10-o leciu i statystyki gier są na korzyść Accrington (8-4-3).
Accrington zakończył na miejscu 5-ym poprzedni sezon i w tym ponownie celem zespołu jest walka o awans. Dlatego też, podopieczni Johna Colemana muszą wszędzie szukać punktów.
I dzisiaj mają dobrą okazją, aby je zdobyć.....................choć łatwo zapewne nie będzie.


0:2

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi angielskiej TUTAJ