MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 6 października 2011r

Bułgaria U19 - Irlandia U19 (g.15:00)
Typ: Irlandia DNB
Kurs: 1.88 betsson

Przed nami kwalifikacje do młodzieżowych Mistrzost Europy. Spotkanie to rozgrywać się będzie w Płowiw, drugim pod wzlgędem wielkości mieście w środkowej Bułgarii.

Oba zespoły spotkały się ze sobą dwa razy w ciągu ostatnich 4 lat. Oba te spotkania wygrali Irlandczycy, kolejno 3:0 w 2007r u siebie i 2:1 w 2010r na wyjeździe. Oba zespoły w ostatnim czasie nie zaprezentowały się najlepiej.

Bułgarska młodzieżówka w tym roku rozgegrała 4 spotkania. Pierwsze dwa towarzyskie na począktu roku z drużynami z ligi bułgarskiej - Kaliakra i Svetkavitsa. Zważywszy, że są to dwa z najsłabszych klubów w lidze, dwa przegrane przez reprezentantów Bułgarii spotkania (0:2 i 1:3) nie świadczą najlepiej o ich dyspozycji. Kolejno dwa spotkania w ramach rozgrywek U19 z Walią. Te już na korzyść bułgarów, wygrana 2:0, a 2 dni później przegrana 1:2.

Irlandczycy na przestrzeni tego roku rozegrali już 14 spotkań! 5 wygranych (Chorwacja 1:2, Polska 0:1, Włochy 3:0, Grecja 1:2, Serbia 0:1), 4 remisy (Chorwacja, Cypr, Ukraina, Rumunia) i 5 porażek( Czechy 1:2, Hiszpania 5:0, Serbia 3:0, Słowenia 1:0, 2:0). Wynik może i nie jest w pełni zadowalający, lecz napewno dał młodym irysom czas na zgranie się a trenerowi czas na przetestowanie różnych wariantów a także zawodników.

Liczę na dobre spotkanie, ale zważywszy, że Bułgarów czeka w sobotę spotkanie z Rosjanami, które jak wiadomo, zawsze są bardzo zacięte, myślę, że mogą tu się zapomnieć, co jest szansą dla Irlandczyków. Kurs zachęca.

1:4

Autor: Kicza
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z meczy międzynarodowych TUTAJ