MENU

Typy na 6 listopada 2012r Hull City – Wolverhampton Wanderers

Typ na 6 listopada 2012r

Hull City – Wolverhampton Wanderers (g.20:45)
Typ: Hull
Kurs: 2.10 expekt

Hull po okresie słabej gry aktualnie prezentuje bardzo dobrą formę (4-y zwycięstwa w ostatnich 5-u meczach) i szybko pnie się w górę ligowej tabeli. Doświadczony trener Steve Bruce (prowadził Reprezentację Anglii B i U 18, oraz kluby Premier League takie jak Sunderland, Wigan, czy Birmingham City) doprowadził ekipę "The Tigers" na miejsce gwarantujące grę w play-off o Premier League (5/25 pkt.). U siebie na Kingston Communications Stadium gospodarze mocni (5-0-2). Brak nowych absencji w ekipie gospodarzy - nadal jedynie nie mogą grać kontuzjowani od dłuższego czasu obrońcy Joe Dudgeon i Jack Hobbs, pomocnik Tom Cairney, oraz napastnik Matty Fryatt.
Wolverhampton od 4-ech spotkań bez wygranej i co raz niżej w rankingu (9/21 pkt.). Ale norweski szkoleniowiec "Wilków" Ståle Solbakken ma od pewnego czasu spore problemy kadrowe (w ostatnim przegranym meczu z Burnley 0:2 nie mógł skorzystać z aż 6-u kontuzjowanych graczy). I dzisiaj żaden z nich (Peszko, Boukari, Hunt, Elokobi, O'Hara i Mouyokolo) także nie zagra.
Wolves po trudnym wyjazdowym meczu z Burnley zaledwie trzy dni później musi grać ponownie na wyjeździe z będącym na "fali wznoszącej" Hull. I na pewno nie jest faworytem.

2:1

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi angielskiej TUTAJ